Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 121

Merhaba arkadaşlar,

24.01.2019 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 490 olmuştur. Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    lütfen pk alanlarında kullanılan macro ve pedallar içinde denetim yapın belki zaten yapıyoruz diyeceksiniz ama asas ve warriorlerde kullanmayanlar çok nadir var itemli olsun olmasın yayıncı olsun olmasın gereken yapılmalı sonuçta %100 tespit edebiliyoruz diyorsunuz arada bir cz ardream base gibi yerlerde cezalar verseniz koxp gibi sonunu getirirsiniz

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

gordion daki hesapta makro kullanıp yeni sw geçtikten sonra hapis risk e almamak için kullanmadım bu paragözler yeni sw de açtığım 1 kere bile makro açmadığım çarı hapse atmışlar çarımda cash var verip çıkabilirim switch pre de ekip te var ama bu saatten sonra sebepsiz yere hapse attığınız için 1 kuruş bile verip çıkmıcam ya siz çıkarcaksınız ya siz ben şuanki çarımda makro kullanmadığım halde hapse yolladınız

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    önce kolsuz domenicoyu yollayın hepimiz biliyoruz makro mouse suz bir minor bile çıkaramadığını makro programıyla mouse arasında hiçbir fark yoktur yıllarca makro mouse ile ape de kasan adamları hapse attınız adam canlı yayında gözgöre göre makro mouse ile pk atıyor milyarlık çarlarla hapse atmıyorsunuz

Ceza kanunlarında dahi suç işleme kastı yoksa ceza almıyor insanlar macroyu yanlışlıkla çalıştırma tuşuna basmış olan 1 kişi dahi varsa süresinden süreklilik arz edip etmediğini görebilirsiniz 0-10 saniye arası bir diğer oynadığım oyundan çıkıp knight onlineye girdiğimde elim tuşa gitmiş ise ve siz bu sebepten dolayı bizi hapise atıyorsanız. tamamen para tuzağına çevirmişsiniz işi çünkü asıl oynadığım serverdaki hesap jailde değil dragon wingi ben o serverda ne yapacağım bir açıklamanız varmı konuyla alakalı sizin ? tamamen dalga geçiyorsunuz ben şuan bu kcyi verip hesabı çıkartıyorum ama yanlışlıkla dahi domenico gibi macro mause ve pedal kullananları tespit edip banlayacak yüze sahip değilsiniz. Adamları canlı yayında macro mause ile pk attırıyorsunuz sizin yaptığınız işmi arkadaşım 0-10 saniye arası dahi zor ihtimalle kullanılmıştır hesabımda o uygulama yanlışlıkla bastım diye ban yiyorum nasıl bir saçmalıktır özel inceleme yaptığınızı söylüyorsunuz bunu görmeyecek kadar ihtiyaçlıysanız bu son aldığım kc olucak oyununuzda. ?

Haksız yere hapse düşürüyorlar milleti elimde bi imkan olsa 1 saniye durmam haksız kazanç elde ettikleri için dava açardım.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    hayatmda makro kullanmadm,hayatmda pedal görmedim ama çarım makrodan hapise atıldı.70-80 lira beni fakir veya zengin etmez ama bi su damlası kdr hakkm varsa haram olsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

24.01.2019 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 490 olmuştur. Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    @Eryudes

Öncelikle merhaba bugün SIRIUS 1 cz boroda kasarken sebebsiz hapse atıldım bunun telafisini talep ediyorum charım araştırılsın sebebsiz kimsenin canı yanmasın rica ediyorum uzun yıllar sonra başladımız oyundan tekrar soğumak istemiyoruz iyi günler kolay gelsin...

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    @Eryudes sadece makrco kullananlar mı cezaladılırıyor yoksa makro kullanan kişi macro kullanmayan partisi de patlatıyormusunuz ?