Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Angry mail adresime şifre sıfırla diyorum mail gelmiyor

Başlıkta bildirdigim gibi hiç şekilde oyuna giremiyorum 5 sene veya daha önce carnac sunucusunda çara gireyim dedim fakat hiç bir şekilde ne oyuna girebiliyorum nede şifremi sıfırlıyorum çara girmeden bynogame den 3200 npoint aldım pustan birşeyler çekip takılırım yeni serverda R işaret %20 ex fazla gelir diye siteden yükledim oyuna gireyim dedim oyun şifre sıfırla diyor siteye giriyorum şifre sıfırla diyorum mail gönderildi diyor ne mail geliyor ne başka birşey ticket attım bana kaç senesinde açtıgımı soruyor hesabı esn kodu soruyor ya kaç sene önceki çarın esn kodunu kaç senesinde ayında açtıgımı nereden hatırlayım kaç sene geçmiş en basiti benim işim gücüm yok başkasının çarına girip npoint yükleyim bu konuda başka ne yapmam gerektigi hakkında bilgi verebilecek varmı acaba ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yaşadığınız problem hakkında size bilgi vereyim. Eski hesaplarda e-posta problemleri meydana gelebiliyor. Destek bileti atarak hesabınız hakkında yardım almaya çalışmışsınız; ancak müşteri temsilcisinin size yardımcı olabilmesi için sizden istediği tüm bilgileri sağlamak durumundasınız yoksa müşteri temsilcisi size yardımcı olamaz. Hesapların bilgilerini kullanıcı bilmek zorundadır. Bu bilgiler şahsi bilgilerdir ve güvenlik prosedürü gereği kimseyle paylaşılmaz.

Aşağıdaki konuyu okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eposta Sorunları Rehber

Not: forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, bu nedenle destek bileti üzerinden devam etmeniz gerekmektedir.

Junior Member
    tamam o zaman o çara yükledigim npoint esn kodunu vereyim o yükledigim npointi diger hesabıma aktarın