Page 2 of 35 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 347
    Ilginiz alakaniz için teşekkür ederiz o kadar ilgileniyorsunuz ki anlatamam çokk ama çok teşekkürler
    Last edited by Death_Stroke; 01-23-2019 at 08:00 PM.

Junior Member
    Aga 17 dendiyse 17 ye hazırlayın şu serverı binlerce insan bekliyor burda

Quote Originally Posted by eryudes View Post
    merhaba,

çalışmalarımız devam etmektedir.
    sayin yetkili arkadaşim erken kayit yaptirdim halde istedim sw ye giremedim suc sende dediniz yayinda herhangi sw secme sw giremiceksiniz gibi muhabbet olmadi simdide cok kisa bi sekilde çalisma devam ediyor diyip gectin hakli oldum halde forum hesabimi reziliginizi ort bas etmek icin post kasa kasa mod olan arkadaslardan simdi hala giremedim icin ozur bekliyorum sayet haksizken ban attiniz simdide bekletip en ufak mahduriyet giderme amacli bi ozur borclu oldunuzu bi dusunun burda kimse kimse kara kasina durmuyor alti ustu oyun ama haksizliginda yeri yurdu var adam +70 oldu ilk 80 e cash odulu magdur oldu binlerce kisi o durumdan ve hala ozur dilicenize kestirip atmalariniz banlariniz devam ediyor

Junior Member
    Bir an once yapılması gerek ekıp arkadaslarımızdan ayrı kaldık ve hesaplarımıza premıum yukledık :S

Junior Member
    Bari saat söyleyin de ona göre bekleyelim servera girmeye çalışmaktan bıktık

Arkadaşlar gereksiz yorumlarla konuyu uplamasanız da yetkililerin postlarını görsek.

şaka gibi gerçekten şu çektiğimiz rezillik allah ne nasıl biliyorsa öyle yapsın gerçekten giden preminyum süresi arkadaşlarımızdan geri kaldık hep

abi şaka gibi herkes post acıyor adam oraya mevcut konudan devam edelim lütfen yazıyor otomatik pilot gibi onu yazana kadar bir açıklama yapsana şu sebepten bu sebepten diye insanların sinirlerini gerip kötü sözleri buraya yazdırıp hem işlerini halletmeyip hemde bide ban atıcaksınız sonra kendi kendinize canlı yayında hiçbir yazıyı vs. yi okumadan banlanan arkadaslar haketti gibilerinden sözler söyleyip kendinizi avutacaksınız sonra 2 cash dagıtıcaksınız surda yüzlerce belki binlerce insanın magduriyeti yalan olacak ne güzel istanbul be

Saçmalığa bak ya Çalışmaları dewam ediyomuş çok güzel açıklama

ŞU OYUNU HALA OYNUYORUM YA ALLAHTA BELAMI VERSİN Cidden versin