Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Question SIRIUS ta sabaha kadar elle kastım durduk yere hapis cezası aldım.

selamın aleyküm cümleten. 22.01.2019 17:00 dan itibaren Sirius serverinda jagermeister (priest) karakterimle öğlen 13:00a kadar full online elle kastım birden bire eslantta harpy slotunda görev yaparken dc oldum girdiğimde hapise düştüğümü gördüm. şerefim namusum üzerine yemin ederim ki değil koxp normal macro, macrolu mouse bile kullanmadım kullanmıyorum.. fakat şöyle bir durum var nttnow a aldığım telefon numarası şahsıma ait 4-5 ay önce manes serverinde başka bir accaount üzerine kayıtlı idi bu karakteri kardeşimle beraber oynuyorduk afkbot isminde bir program ile maden yaptık ertesi gün hapis cezası aldık 999npoint verip hapisten çıkardın akşamına tamamen tpt banlandı inkar etmiyorum cezamı da çektim zaten o dönemde ailemle yaşıyordum, şu an evliyim kendi evimde yeni bir internet ağı ve formatlanmış bir pc ile yeni account aldım nttnow a aynı telefon numaram ile kaydoldum, nttgame hesabımıda aynı numaram ile aldım istesem eşimin numarası ile alabilirdim başka account başka bir serverda yaptığım hatanın cezası yeniden açılmış temiz bir sayfaya kesileceği aklımın ucundan geçmedi ki mantıken düşününce tamamen hakka hukuka aykırı bir durum. Şu an hapisteyim durduk yere 999npoint neden vereyim ? verdim diyelim çıktığımda tamamen banlanmayacağımı nereden bileyim ? ve ayrıca şu an rakiplerimden geri kalıyorum vaktimden, emeğimden çalınmış durumda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. NTTGAME yetkilileri logları inceleyebilir hatta gereken ne varsa tüm incelemeler yapılabilir eğer en basit macro dahi tespit edilirse gereken tazminatı tarafınıza ödemeyi peşinen kabul ediyorum. Jagermeister SIRIUS

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesabınızda yaptığımız incelemeler sonucunda illegal makro programı kullandığınız için zindana gönderildiniz. Hesap desteği resmi forumda verilmiyor olup, zindandan çıkmak için görevi tamamlamanız gerekmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Hesabınızda yaptığımız incelemeler sonucunda illegal makro programı kullandığınız için zindana gönderildiniz. Hesap desteği resmi forumda verilmiyor olup, zindandan çıkmak için görevi tamamlamanız gerekmektedir.
    Kolay gelsin yönetci kardeşim . VEGA ve ALTAR SUNUCULARINa erişim ne zaman acılcak . Kaydımı siriusa yapmak zorunda kaldım . Arkadaşlarım vegada oynuyor , vegaya girişin açılmasını bekliyorum . birde kayıtlu oldugu için sunucu değiştirirken kod mu gelicek telefonuma ?

Merhaba,

yemin ederim kullanmadım kullanmıyorum da PC yeni format attırdım tertemiz account yeni nasıl olmayan birşeyi tespit edebilirsiniz şerefim haysiyetim üzerine yemin etmişim hala diyorsunuz ki tespit edildi.. ÖNCEKİ maneste banlanan hesabım ile şu an ki yeni tamamen sıfır olan hesabımın telefon numaraları aynı 5 ay önce kullanmış banlanmışım yeni hesap açmışım sadece numaramı yenilemedim eski hesaptaki aktif kullandığım numaramı ekledim. LOGLARI inceleyin macro koxp vb hiçbirşey yok ! inatla var diyorsunuz geceden beri benle kasan sabit 14 kişinin NİCKini vereyim size isterseniz tek tek onları da inceleyin ben kullanmadığım gibi beraber kastığım kişilerde kullanmadığına eminim dalga geçer gibi olmayan bir şeyi nasıl inatla tespit edildi diyebiliyorsunuz resmen kul hakkı bu hem TL olarak hem emeğim olarak hakkıma giriyorsunuz kesinlikle bunu kabullenmiyorum kanıtlayın eğer varsa size belirleyeceğiniz ücret kadar tazminat ödemeyi kabul ediyorum. forumda yapılmadığını biliyorum ticket attım beklemedeyim fakat bilgisayarım yemin ederim tertemiz formatı server açılmadan 1 gün önce açıldı madem ki macro var lütfen gösterin bana driver kurduk gerekli ts discord gibi şeyler kurduk başka da illegal hiçbirşey yok beraber öğrenmiş olalım macro zannettiğiniz şey her neyse.. serverda geri kalıyorum şu an sırf yanlış anlaşılmadan dolayı ben kendimden eminim lütfen beni de aydınlatın.

Merhaba,

nickim Jagermeister benim acaba siz Jaggermeister nickli bir okcu ile mi karıştırıyorsunuz günahını almıyim arkadaşın ama o sonuçta okcu ben ise battle priestim ne macrosu ne koxpu priest adam nasıl kullanabilir bunu anlam veremiyorum hakkımı yiyorsunuz emeğime saygısızlık yapıyorsunuz lütfen logları tekrar tekrar inceler misiniz ben asla ve asla kullanmadım kullanmıyorum salak mıyım o kadar pus'a para yatırıp macro ile kasayım sabaha kadar ellerimle kastım ayıptır günahtır arkadaş nttgame yetkilileri çok büyük yanlış yapıyorsunuz..

Junior Member
    Merhaba,

Merhabalar birlikte başladığımız arkadaşımın hesabının haksız yere banlandığını düşünüyorum hatta eminim makro deyip geçiştiremezsiniz bir kanıtınız varsa gösterin dün elle 68-69 a görevlerle kasıp bıraktık expi zaten anı olsun die aldığım bir kaç ksc var arkadaş hep yanımda lütfen bir daha inceleyin ve en kısa sürede hatanızı telafi edin, server başında sizin hataınızı biz ticketlarla 4-5 gün bekleyerek ödemek zorunda değiliz.Dün boss keserken ve exp kasarken anı olsun die aldığım ksc leri de buraya bırakıyorum.Lütfen ucu açık makro yazmadan önce kanıt paylaşın, pc yi formatlayıp başladı arkadaş bir şey olmasın diye 2. günden hapis, biraz aha özenli incelerseniz sevinirim.
    https://hizliresim.com/nQW4W1
    https://hizliresim.com/r52G0N
    https://hizliresim.com/JZljWY
    https://hizliresim.com/oXkJym

makro koxp ve benzeri birşey kullandıysam Allah’ta benim belamı versin.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bırak bu işleri ya kullanmışsın işte adam niye banlasin bedavaya

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Exp pre çekmişsin bide koxp acmissin boşa gitsin exp pren ins insanlar elle kasarken hemen kxp kullanın zaten

benim ismim de Gökhan. adaş gözünle görmüş gibi hayırdır kullanmışsın falan ? kullanmadım bilgisayarım da ko setubu ts dc ve driver max diye otomatik driver yükleyici program dışında birşey yok ben priestim nick jagermeister napmaya kullanayım pri halimle z1z1 atak mı uaptırcam saçmalama tahminim jaggermeister nickli rogue var iki g harfli onunla karıştırıldım ben..