Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Server
    KO -> Rosetta

Question Email Adresim Hacklendi Ve değiştirildi biletime cevap alamıyorum

karakterime baglı e mail adresim bir şekilde değiştirilmiş fakat telefonda hesabım acık kaldıgı için telefonum ve otp telefon numarası herşey benim üstüme ticket atmama rağmen 3 gündür cevap alamıyorum herşeyi yolladım esn kodlarını vs vs ne yapmam lazım yardımcı olabilecek yol gosterebilecek birisi varmı ?

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Esn kod vs istiyorlar onları yolla epostayi değiştirmek istediğini erişimin olmadığını söyle duzeltiyorlar bana yardımcı olmuslardi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Biletinize cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz. Cevap gelene kadar biletinizi güncellemeyiniz veya yeni bir bilet atmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Esn kod vs istiyorlar onları yolla epostayi değiştirmek istediğini erişimin olmadığını söyle duzeltiyorlar bana yardımcı olmuslardi
    hepsini yolladım zaten

Junior Member
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Biletinize cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz. Cevap gelene kadar biletinizi güncellemeyiniz veya yeni bir bilet atmayınız.
    tabiki fakat yeni serverlar geldi ve nttnowu o hesapda aktifleştirdim başka telefonumda numaramda yok ne kadar sürer bu işlemler.