Results 1 to 8 of 8

Yeni Serverda Yoğun Bug Kullanımı

Gördüğüm kadarıyla bug kullanımı olmuş. Örneğin diğer serverlarda aldıkları MSS'yi bu serverlarda kullananlar olmuş.

1. NTT bunların önüne kesin olarak geçebildi mi?
    2. Haksız elde edilen eşya ve paralar silindi mi?
    3. İnsanların içinin rahatlaması için bir rollback gelmesi gerekmez mi?
    4. O kadar hazırlığın üzerine sunucularda bu kadar basit buglar olması normal mi?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bug kullanımı değilde rastgele oyun hatası nedeniyle karakterlerin üstüne gelen eşyaların hepsi yapılan bakım ile silindi. Rollback gerektiren bir durum söz konusu değildir. Teknik problemler olabilmektedir.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bug kullanımı değilde rastgele oyun hatası nedeniyle karakterlerin üstüne gelen eşyaların hepsi yapılan bakım ile silindi. Rollback gerektiren bir durum söz konusu değildir. Teknik problemler olabilmektedir.
    hocam kayıt yaptıracam ama bu numara kullanılmış diyor sizden kullanıcı havuzundan değiştirme yaparmısınız. 6800 cash diğer hesabımda. lütfen yardım edin

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by F_O_U_98 View Post
    hocam kayıt yaptıracam ama bu numara kullanılmış diyor sizden kullanıcı havuzundan değiştirme yaparmısınız. 6800 cash diğer hesabımda. lütfen yardım edin
    Bizim herhangi bir yetkimiz bulunmuyor konu hakkında bilgi beklenmektedir.

Bizim herhangi bir yetkimiz bulunmuyor konu hakkında bilgi beklenmektedir.
    iletişime nasıl geçebiliriz yetkililerle. bizi böyle beklemeye sürüklemeyin lütfen. şöyle yapın diyin gerekirse.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Dostum Oyun Dört Dörtlük Ne Yapıyorsun Ya Sınırsız Ban Yersin Gerçekleri Dile Getirmek Forumlar da Yasak.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,
    İçim hiç rahatlamadı. Rollback alınmadı ve şu an o adamların itemlerinin silindiğine inanmıyorum. Neden böyle şeyleri aklımızda bırakmak zorunda ki GMler ?

Mss den çıkan droplar silindi mi ? Hala aktif Eğer silindiyse silinen kullanıcalara kc iadesi mi yapıldı lütfen belirtir misiniz?