Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 69
    Quote Originally Posted by Dix0n View Post
    Ben zaten Sirius sunucuna kayıtlıydım, server değiştirmek icin tıkladıgımda Kayıt işleminiz tamamlandı. diyip beni tekrar Sirius'a kayıt ediyor. Vega sunucuna nasıl kayıt olucam ben ?? Yeter artık ya gına getirdiniz gerçekten
    server değiştirmek diye buton yokki VEGA sunucusuna kaydınız başaralıdır diyo ne server değiştir var ne bişi

Junior Member LithiumZ33's Avatar
    Quote Originally Posted by Yarank0ll View Post
    Ben zamaninda altara önkayit yapmştim. Altara giremedim sorun yok. şimdi vegaya giriym diyorum kayit oluyorum numaran daha çnce kullanildi hatasi aliyorum
    intihar sebebi gibi bişey

Junior Member
    neden bıraktığımı hatırlattınız ya

su 24 engelini kaldırırmısınız artık sayın Adminler ekibimin yarısı daha karakterlerimizi açamadık yarısı ön kayıtta dolduğu için farklı servera geçmek zorunda kaldık artık lütfen açarmısınız engelsiz erişimleri ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Değerli Şövalyeler,

Sirius ve Vega sunucularına girişler tüm kullanıcılar için aktif hale getirildi. Sirius ve Vega sunucularına giriş yapmanız için takip etmeniz gereken iki adım bulunuyor.

İlki NTTNow uygulamasını telefonunuza indirmiş ve telefon numaranızı telefonunuz ile eşleştirmeniz gerekiyor.
    Buradaki konudan NTTNow hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İkinci adım ise kayıt sayfasına giriş yaparak NTTNow'dan elde ettiğiniz 6 haneli kod ile Sirius ya daVega sunucusuna kayıt olmak.
    Kayıt işlemleri ön kayıt işlemlerinin benzeri olduğu için adımlar hakkında ayrıntılı bilgi için buradaki ön kayıt konusuna bakabilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar diliyoruz,

NTT Game | Knight Online Ekibi
    IOS sistemli telefonuma NTTNOW indirdim. telefonuma gelen şifre ile eşleşme yaptım. Fakat home sayfası bomboş. sunucu seçme eşleştirme diye bir şey göremiyorum. Haliyle sunuculara giriş yapamıyorum. Yardım lütfen.

Junior Member
    Saat 17.32 daha ne kadar beklicez dier sunuculara gecmeyi

Junior Member
    Nickname
    AcrobaticJazzz
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    2004 ten beri oynayan insanız gel gelelim böyle bir saçmalık yok ya server açıyosunuz herkesin girebilmesi gerekirken yok ön kayıtmış yok başka bişeymiş şimdiye kadar nerde görülmüş oyuna girememek edememek sayenizde oyundan daha da soğutuyosunuz verdiğimiz paralarla rezil oluyoruz

Junior Member
    Her zaman olduğu gibi yine yanıltmadı PVP ye devam

Junior Member
    arkadas sacmaliyosunuz siz mileti sizin istediniz servere yonledinmeye calsiiyosunuz. biz pre lerimiz kirdirdik dun mal mal bekliyoz ALTAR giremiyoruz ole sacmalikmi olur istedimiz servere gireriz neden bole sacma birsey yapiyosunuz . madur olan bir suru insan var

Junior Member
    Altardan vegaya geçirin beni allah aşkina