Page 6 of 23 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 225
    Junior Member
    Quote Originally Posted by secocan23 View Post
    70 level muhabbetini duyduktan sonra karakterimi 70 levele kastım, ardından madene geçtim. Ancak şöyle bir sorunla karşılaştım. Golden mattock ile yaptığım kazıdan gelen mysterious gold mine ögesini miner-jaro npc sinde kırdıramıyorken free mattock ile elde ettiğim mysterious mine ögesini kırdırıp drop alabiliyorum. Bu ne anlama geliyor ? Şuanda golden mattock dropları komple kapalı mı demek oluyor
    cevap gelmiyor pek sallanmadıgımızı hissetmeye baslıyoruz

Junior Member
    güncel ++++

+++++++++++++++++++

Junior Member
    Hala bu saçmalığın düzeltilmesini bekliyoruz!

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ne diyecekler ki en fazla, bilgimiz var düzeltilecek vb. Saçma sapan bir uygulama zaten.

CZ sınırı 70, maden sınırı 70 mantığa bak. Duyan da madenden +3 takı atıyor sanır.
    Last edited by NocturnalCreature; 01-24-2019 at 02:28 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Benim gibi sırf maden için DC pre çekenler var. Hala bir çözüm yok. Ben artık bilinçli şekilde yapıldığını düşünmekteyim. Madeni kapatabiliyorsan açabilirsin de. Kırdırmacı elimizdeki gold mine ları göremediği için kırdıramıyoruz. Bilinçli şekilde gold mine ın kodunu değiştirdiler muhtemelen.

Senior Member
    adamlar server çöp olmasın diye uğraşıyorlar, ne çok ağladınız be kardeşim. Tek hataları böyle birşeyi millet premium çekmeden önce söylemeleri lazımdı. Belliki birileri bir kurnazlık yapıyordu ve birşeyler kasıyordu.

Quote Originally Posted by 33gr33 View Post
    adamlar server çöp olmasın diye uğraşıyorlar, ne çok ağladınız be kardeşim. Tek hataları böyle birşeyi millet premium çekmeden önce söylemeleri lazımdı. Belliki birileri bir kurnazlık yapıyordu ve birşeyler kasıyordu.
    Boş boş konuşmayalım arkadaşım. Milletin aldığı cash paraları senin cebinden çıkmıyor.

Junior Member
    güncelll ++++

Senior Member
    cevap werin cevap yönetim ekibi golden mattock icin dc pre cekdik gitti bizim süreler boa

Tags for this Thread