Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 218
    Junior Member
    24 saat kaldırın

Junior Member
    4gd8w sunucusuna ön kayıt oldum giremiyorum bu nasıl iş ya

Junior Member
    Oyundan bayaği uzak kalmisim yeni server acilacagini dun aksam ogrendim on kayit yaptiramadim lutfen 24 saat bekleme suresini kaldirimisiniz çok fazla mağdur oyuncu var..

Junior Member
    Hocam ios 10 altına nttnow indirilemediği için ön kayıt yaptıramadım, bu konu hakkında bi değişiklik yapacak mısınız? Premium çektim ve oyuna giriş yapamıyorum.

Junior Member
    Resmi sayfanızda ön kayıt sisteminde yazdığınız yazıda öncelik ön kayıt demişsiniz eyvallah öncelik preminyum giriş demişsiniz eyvallah bende dedim öncelik onlarda olsun gece girerim oyuna sorun değil sıra bekleriz 24 saat nedir. Nttnow uygulması yapmışsınız kodumuz gelmiş giricek yer yok pre çekmişsiz yazık günah... geri sayım başlatmışsınız ama k.bakmayın size 1 yıl öncesinden yeni server açın diyin yine aynı problemleri yaşarsınız...

Junior Member
    Aynen bende uygulayi indirdim süre içerisinde sms gelemdi sorun yaşiyorum ön kayit yaptiramdim

Uygulamadaki sorun nedeniyle ön kayıt yaptıramayan yüzlerce insan var kaldırın şu 24 saat olayını lütfen

Junior Member
    Nickname
    AcrobaticJazzz
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hocam böyle rezillik görülmedi şimdi biz kayıt yaptıramadık diye 24 saat niye diğer insanlardan geri kalalım herkesin vakti bir değil ki devamlı takip edip aktif olsun burada bildiğiniz hak yeme olayı var oyuna girebilmek için çocuk gibi sıra bekliyoruz resmen ayıptır bu durumu düzeltmenizi rica ediyorum.

Junior Member
    Nickname
    Arrowist
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Clarity
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Lütfen insanları mağdur etmeyin. Çalışan insanlar 24 saat muhabbetinden bi haberler. Böyle bir durum olduğunu bilsek bizde kaydımızı yaptırırdık.

Lütfen 24 saat sorununu çözün bunca insan ödeme yaptı bekliyor saçmalık.

neden kapandı sunucular
    neyin bakımı bu ?
    aldığım bronz preyi satanları ne kadar andım bilio musunuz ?