Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 218
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Konu güncellendi, yeni sunuculara kayıt olmak için NTTNow ile telefon numaranızı doğruladıktan sonra buradaki sayfadan yeni sunuculara kayıt olarak giriş yapabilirsiniz.
    İlk gün Nttnow ile bir hesap oluşturmuştum. O hesabımı hatırlayamadığım için nttnow olmadan farklı bir hesap oluşturdum. Premium vs. hepsini ona aldım. Nttnow kullanmadan ben bu sunuculara giriş yapamayacak mıyım yani?

Junior Member
    Sevgili patheoz ön kayit yaptik giremedik ben zaten kayit yaptiğim için yeni ön kayitta yapamiyorum ve oyuna da giremiyorum an itibariyle ne yapmamiz gerekiyor yardimci olurmusunuz

Junior Member
    @GM nedir durum? saat 8 oldu? Harbiden ayıp be!

Junior Member
    saat 4 ten beri pc başındayım çıldırmama az kaldı biride bi yardım etsin be mübarekler giremiyorum oyuna ne yapacagım sisteminizdemi sorun vbar nerde sorun var bi ilgilenin artık bukadar mağdur edilmez insan ya

Junior Member
    Karakteri kaldırıyorum Loading data kısmında direk hata vermeden oyun kapanıyor . Çözümü nedir acabA?

Cimmmy

önkayit yaptirin yaptik , girin girmiyor , tamam 24 saat bekleyin , tamam bekledik inanilmazsiniz hala yok

Junior Member
    ayrıca benım otp ıcs sms hepsi aktifti şuan bakıyorum ıcs aktıf değil sms aktif değil ama bana sms le bildirimde geldi nttnow a da girdim hala sms aktif değil np karsılıgında o işlemleri yapmıştım ama aktif değil görünüyor

Junior Member
    ön kayıt sınırını aştım diye 1 gün daha bekletiyor kaç gündür bekliyorum bilgisayar başında hergün yeni bir sorun lütfen yardımcı olun

Junior Member

yardımmm

vegaya basladım dc flas basıyorum 3 dakıka sonra bıtıyor neden acaba surelı oldu bırı bunu acıklaya bılır mı ?

Level atlıyorsan o yüzdendir.