Results 1 to 7 of 7

Lightbulb Temporarily blocked. After modification, it will open soon.

Yeni sw acilicak hala bu uyariyi aliyoz bişi yapinda girince 1 2 hediyemiz olsun yeni sw te sayin gm ler

1 2 ci sorum vardi ben maneste re cekip kirdirsam trinasi felan yeni sw e gelirmi ?
    Amacim belli yeni sw gelince preyle ugraşmak istemiyorum ama trinasida bana lazim orda yani item basicam sw suan aktif olmadigi için başka sw te kirdirip trina vb gelen hediyelerinden orda yararlana bilirmiyim ? Yoksa ordami kirdirmam lazim preyi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by sharksWaterSports View Post
    1 2 ci sorum vardi ben maneste re cekip kirdirsam trinasi felan yeni sw e gelirmi ?
    Amacim belli yeni sw gelince preyle ugraşmak istemiyorum ama trinasida bana lazim orda yani item basicam sw suan aktif olmadigi için başka sw te kirdirip trina vb gelen hediyelerinden orda yararlana bilirmiyim ? Yoksa ordami kirdirmam lazim preyi ?
    L'ye gelen itemlere hiç bir şekilde dokunmazsan sorun olmaz. Yeni açılacak server'a giriş yaptığında L'de göreceksin. Zaten öyle yapman gerekiyor boş bir server'a girip premiumunu kırdırman aksi halde bu kadar yoğunlukta premiumsuz girmen imkansız.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Farklı bir sunucuda premium paketinizi aktif edebilirsiniz. Letter üzerinden gelen hediyeleri üzerinize çekmezseniz yeni sunucuya girişler açıldığında üzerinize çekebilirsiniz.

Quote Originally Posted by iblackwicked View Post
    farklı bir sunucuda premium paketinizi aktif edebilirsiniz. Letter üzerinden gelen hediyeleri üzerinize çekmezseniz yeni sunucuya girişler açıldığında üzerinize çekebilirsiniz.
    bu cok makbule geçti cevap için ty 1 ci konudaki promo kod hatasi nezaman düzelir ?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Henüz promo kod aktif edilmedi, forum üzerinden bilgilendirme yapılır.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Henüz promo kod aktif edilmedi, forum üzerinden bilgilendirme yapılır.
    yeni sw lerda kaç kamp olucak acaba onu biliyormusunuz ? maradonda emc de eslantta