Page 4 of 43 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 430
    Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Sizin durumunuz diğerlerinden farklı o sebeple bilet oluşturun ve bilet numaranızı bana özelden gönderin.
    @CluTaah Hocam ben özelden bilet numaramı yolladım, ne zaman çözüme ulaşır acaba ?

Junior Member
    Özelden nasıl yazabilirim bilet numaramı

Junior Member
    Acil Yardım Gerekli Ben bütün işlemleri doğru bir şekilde yaptım fakat ön kayıtın özelliklerinden biri olan karakter oluşturmayı yapamıyorum şuan unavaible diye bir hata alıyorum bütün sunucuları denedim yeni gelen hiçbirinde oluşturmuyor sebebi nedir ???

iyi akşamlar. Sunucumu seçtim sunucu değiştirme hakkımda vardı bugun karakter secimi yapıcaz diye cash aldık fakat karakteri secmeyi geçtim sunucuya girmiyor ve saatlerdir pc basında sorunun çözülmesini bekliyoruz team olarak. Bu nasıl bir iş veya nasıl bir olay. İnsanlar paralarını veriyor fakat hiç bir geri dönüş yapılmıyor. Bu soruna bir an önce çözüm bulunmasını istiyoruz / Royalailesi. ( NOT: promosyon kodu da gelmedi / önemli olan kod değiş sunucuya giriş yapmamız lütfen ilgilenin #help @CluTaah ) #help @CluTaah

Ayni hatayi veriyor gene? 4g geciş yapmistim 3 swden. 2sinede girmiyor. 3unede?

Junior Member
    ön kayıt yapmama rağmen hiçbir sv de karakter oluşturamıyorum bunun sebebi ne acil olarak çözülmesi gereken bir sorun bu ???? ben p150 ile başlayan sv ye kayıt yapmıştım elimde ss ide var hatta neden giriş yapamıyorum yeni gelen hiçbir server a ???

Junior Member
    aynı sorun ya arkadaşlar hep yaptı girişlerini ben yapamadım inanılmaz @bal_b1sz9dBF @Roy_Bbsj2VK5

Junior Member
    Şuan sadece karakter oluşturma açık değil mi dostlar server girişleri akşam 17:00 da olacak diye hatırlıyorum doğru mu ?

Hocam bendeki durumda ayni altar için kayıt oluşturdum fakat hiçbir servera giriş yapamıyorum. Başka server da gitmek istemiyorum bunun icin bir bilet oluşturdum lütfen göz atın... CZA-727-20601
    Dipnot: Team olarak Altar sunucusuna başladık diger serverlara girmek istemiyorum 24 saat beklemek dışında birşey yapamazmiyiz

Hocam ön kayit yaptim ama sunucu secmedim ne yapmam gerekiyor ? Yarin giriş sağliyabilcem mi ?