Page 20 of 43 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 430

oyuna giremiyorum

ön kayıt yaptım karakter olusturdum ancan sw ye giremiyorum premiyum sahibi olmadıgım icin olabilirmi acaba ?

Junior Member
    bütün team altar da bi ben dışarda kaldım kaydıda sirius a yaptı
    ben tek basıma orda ne yapıcam lutfen altar a alırmısınız beni

Ben ilk giriş yaptığımda opt şifresi sordu ve ben opt ile ilgili hiçbir işlem yapmamıştım. Şimdi inatla opt soruyor ve giriş yapamıyorum. opt sıfırlamak için npoints istiyor. tuzak mı bu ? Bu kafayla mı oyunu idare edeceksiniz. oyunun 1 ayı yok bu gidişle başlamadan paket olacak.

benim server değiştirme talebimde onaylanmıştı hatta suan altarda görünüyor kayıtlı olarak accountum ama servera giriş yetkisi yok accountun diyor herkese veren hatadan

Senior Member
    Server değiştirme açık değilmi ne zaman açılır acaba? kayıt var ama kayıt oldum zaten server değiştirmek istiyrum nasıl yapıcam ?

Junior Member
    Servera giriş var ama karakter seçtikten sonra oyundan atıyor

Senior Member
    server değişimi nasıl olacak kardeşim istediğim swde oynayamıyorum nasıl bir oyun bu

altar sunucusu server seçimlerinde çıkmıyo neden yahu tanıdıklarınızımı alıyorsunuz ilk servera benim alacağım nick clan ismi alınırsa ne olacak !rezalet oyuncu ayrımcalığı yaptığınız hakkımız haram olsun

Junior Member

Neden bloklu hesap?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ixsanderr View Post

Dünden beridir yazıyorum neden hala düzeltilmedi Bloklu gözüküyorum bir kontrol etseniz hemen düzeltilebilecek birşey neden bu kadar işkence ettiriyorsunuz
    2. günün şafağında hala çözüm getirilmiş değil