Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Account Creation Abuse hatası alan hesapların ıd'lerini tarafıma özel mesaj ile iletir misiniz ?
    Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ediyorum. Arkadaşım bu sorundan önce giriş yapamıyor onu hazır olunca biz de eksik kalıyoruz umarım sunucu açılış saatine kadar onu hallettim. Sadece bizim sorunumuzla ilgilenildiğini görmek istedim. Hesap ID'leri: gokhankpln35 ve ethemkpln35 iyi çalışmalar.

Junior Member
    Sayın Moderator,

Sanırım çok fazla özel mesaj alıyorsunuz bu konuyla ilgili mesaj göndermeye çalıştıgımda gelen kutunuzun dolu oldugunu bu yüzden mesajımın iletilmedigiyle ilgili bir bildiri aldım o yüzden burdan characterlerin nickini yazıyorum, bir öğrenci evinde beş farklı bilgisayardan beş farklı cep telefonu üzerinden ntt_now uygulamasıyla birlikte Altar serverına ön kayıt yaptım. Fakat üç tanesine girerken Account Creation Abuse hatası aldım. Ortada illegal bir durum yok fotograflarla kanıtlanabilir bir durum. Acaba bizim bilmediğimiz yeni bir prosedürmü başlatıldı. Aynı modem üzerinden bu oyuna farklı üyeliklerden girildigi zaman banmı yiyeceğiz bunlar merak ettigimiz sorular. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederiz.
    İyi Çalışmalar

ID'ler alındı.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Account Creation Abuse hatası alan hesapların ıd'lerini tarafıma özel mesaj ile iletir misiniz ?
    banada yardımcı olur musunuz aynı hata bende de var charı yeni açtım
    ıd:
    Last edited by GamesDepot; 06-27-2020 at 06:39 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by isa_1Ky6H9Yg View Post
    banada yardımcı olur musunuz aynı hata bende de var charı yeni açtım
    ıd:
    Lütfen ID'nizi herkesin görebileceği yerlerde paylaşmayınız. Yukarıda ID istenilmesi durumu istisnai bir durumdu.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisine destek bileti göndererek hesabınızın incelenmesini talep etmeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilmemekteidir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Lütfen ID'nizi herkesin görebileceği yerlerde paylaşmayınız. Yukarıda ID istenilmesi durumu istisnai bir durumdu.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisine destek bileti göndererek hesabınızın incelenmesini talep etmeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilmemekteidir.
    bileti neden gönderim daha hesabı açamıyom isteseniz burdan yaparsınız hesap acılsın gerekirse kaç tane bilet isterseniz atarız ama başta bu tür hata vermesi düzgün birşey degil bu tür olaylar yüzünden oyuncu kitlesi azalmaya başlıyor bunları göz onune almanız lazım önlemler alıyonuz güzel birşey ama şu hatalara çare bulun 4 ay girmediğim hesaba tekrar giremiyom

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by isa_1Ky6H9Yg View Post
    bileti neden gönderim daha hesabı açamıyom isteseniz burdan yaparsınız hesap acılsın gerekirse kaç tane bilet isterseniz atarız ama başta bu tür hata vermesi düzgün birşey degil bu tür olaylar yüzünden oyuncu kitlesi azalmaya başlıyor bunları göz onune almanız lazım önlemler alıyonuz güzel birşey ama şu hatalara çare bulun 4 ay girmediğim hesaba tekrar giremiyom
    Account Creation Abuse hatası gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılmaktadır.

Yaşanan tüm hesap problemleri için destek bileti gönderilmesi gerekiyor. 4 ay'dır girmediğiniz hesaba tekrar girememenizin bir çok nedeni olabilir. Aldığınız bir uyarı ekranı var ise yazabilirsiniz.