Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Junior Member

Exclamation Clan Arkadaşlarımız Oyun Acılmadan BAN Account Creation Abuse Yetkililerin Dikkatine

Clan arkadaşlarımız Yeni Server acılmadan daha dün üyelik almalarına rağmen banlamış bulunmaktadırlar bu sorunu yaşayan forumda birkaç konuya daha rastladım Lütfen Yetkililerin Bir an önce bu konuyu düzeltmelerini rica ediyoruz.

Junior Member
    Bende de aynı problem var, 6 hesabımda da bu hatayı alıyorum. Daha hiç bir server de karakteri olmayan, 0 hesaplara npoint yükleyip ticket atacağız ve 72 saat içerisinde ticketin cevaplanmasını bekleyeceğiz?? Ön kayıt avantajımız ne olacak? kayboluyor. Açılıp açılmayacağı belli olmayan hesap için en az 400 npoint alacağız ki 1npoint'lik ticket atabilelim

https://forum.nttgame.com/forum/show...1m-l%C3%BCtfen

Junior Member
    -++++++++++++++++++++++

++++++++++++

Junior Member
    +++++++++++++++++++++++

Quote Originally Posted by WhiskyIAAAAA View Post
    Clan arkadaşlarımız Yeni Server acılmadan daha dün üyelik almalarına rağmen banlamış bulunmaktadırlar bu sorunu yaşayan forumda birkaç konuya daha rastladım Lütfen Yetkililerin Bir an önce bu konuyu düzeltmelerini rica ediyoruz.
    Sonuna kadar haklısın kardeşim bizde mağduruz :S

ferhatserhat2 ///// serhatferhat2 ID' li charlarımız açılmıyor Account Creation Abuse HATASI ALIYORUZ YARDIM EDİN !!!

Registered Users
    Selam,

Yarın mesai saatleri içerisinde account creation abuse yaşayan hesapların bilgilerini bana özel mesaj yoluyla ilet lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Yarın mesai saatleri içerisinde account creation abuse yaşayan hesapların bilgilerini bana özel mesaj yoluyla ilet lütfen.
    sana özel mesaj olarak gönderdim güzel haberlerini bekliyorum şimdiden umarım bizim icin en hayırlısı olur.

PEARLS OF THE IWILD clanı olarak senden haber beklemektekteyiz.

Ben de aynı problemi yaşıyorum arkadaşımla beraber aynı gün aynı evde hesap oluşturmuştuk hesabımın abuse yediğini görünce discord kanalında patheoz ile iletişime geçip düzelttirdim. Arkadaşımın durumundan haberim yoktu onun da abuse problemi yaşadığını öğrenince dank etti kafama. İxxet12 id li hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesini talep ediyoruz.