Results 1 to 6 of 6

Warrior Asas'tan nasıl daha pahalı?

Arkadaşlar insanlar Warrior'da yürümenin para olduğunu söylüyor ve Asas'ın warriora göre daha ucuz olduğunu söylüyorlar. Benim anlamadığım Warrior tek silah takarken Asas iki silah takıyor ve Asas'ın bir silah fiyatı, Warrior'un tek silahı ile aynı. Bunun dışında aynı zamanda Asas inanılmaz mana potu harcarken Warrior karışık harcıyor.

Kısacası bu Warrior'un en pahalı class olduğu muhabbeti tam olarak nereden çıkıyor acaba arkadaşlar? Normalde hep Warrior oynardım eskiden ve bu sefer de öyle yapacaktım ama para yetmeyeceğini söylüyor insanlar. Asas daha mantıklı diyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Member
    Nickname
    AkhilleusTR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by twitchRatohnn View Post
    Arkadaşlar insanlar Warrior'da yürümenin para olduğunu söylüyor ve Asas'ın warriora göre daha ucuz olduğunu söylüyorlar. Benim anlamadığım Warrior tek silah takarken Asas iki silah takıyor ve Asas'ın bir silah fiyatı, Warrior'un tek silahı ile aynı. Bunun dışında aynı zamanda Asas inanılmaz mana potu harcarken Warrior karışık harcıyor.

Kısacası bu Warrior'un en pahalı class olduğu muhabbeti tam olarak nereden çıkıyor acaba arkadaşlar? Normalde hep Warrior oynardım eskiden ve bu sefer de öyle yapacaktım ama para yetmeyeceğini söylüyor insanlar. Asas daha mantıklı diyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Şöyle örnek verim exp kasarken asasın 4 skil vuruşunu hesaba katalım örnek : 100/70/30/20 mesala toplam 220 mp pot harcaması yapıyor varrior exp kasarken minumum 60 skili kullanıyor 4 skil hesapladınmı 1200 mp yapıyor buda asasın harcadıgı mp potun 6 katını harcıyor demek
    Last edited by AkhilleusTurkey; 01-21-2019 at 01:18 PM.

Quote Originally Posted by AkhilleusTurkey View Post
    Şöyle örnek verim exp kasarken asasın 4 skil vuruşunu hesaba katalım örnek : 100/70/30/20 mesala toplam 220 mp pot harcaması yapıyor varrior exp kasarken minumum 60 skili kullanıyor 4 skil hesapladınmı 1200 mp yapıyor buda asasın harcadıgı mp potun 6 katını harcıyor demek
    Bir kez son levela ulaştıktan sonra, olay artık günlük etkinlikler ve pk'ya geldiğinde, asas'ın harcaması warrior'dan çok daha fazla değil mi ya? Atıyorum 1 shard alıyoruz, aynı fiyata raptor da alınırken bizim 2 shard almamız gerekiyor. Mana potu desek çok daha pahalı ve su gibi içiyoruz. Takılarda mı çok büyük bir fark var acaba? Hala tam olarak nasıl Warrior daha pahalı anlayamadım. Exp dışında

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Rosetta piyasasına göre söylüyorum.
    +7 Moonlight 14gb
    +7 Khanjar 7-8 gb
    +7 Buju 23gb

Ayrıca warior da mana çok harcar. özellikle 83 lw olunca sürekli kaplan basacaksın 1000mp sürekli atak yapacaksın 500mp

Warriorun skill seti daha seri asasta bir comboyu 2. Ye baslatman 10 saniye surrrken warriorda 4 saniye gibi dusun ozrllikle bu warriorun mana potu harcamasini yukseltiyor

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Silah diyorsunda chaos ve dks aşırı bahalı itemler yani itemine göre değişir.

Warrior pahalı olma demesinin sebebi mecburi scroll basması asas ac basar wolfta atarak scroll masrafını azaltabilir.