Results 1 to 6 of 6

ticket hakkında

merhaba arkadaşlar diğer hesabımın bazı bilgilerini kaybettiğim için bu hesaptan ticket gönderdim, acaba ticketime kaç saatte yanıt alabilirim?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TOYG4R123 View Post
    merhaba arkadaşlar diğer hesabımın bazı bilgilerini kaybettiğim için bu hesaptan ticket gönderdim, acaba ticketime kaç saatte yanıt alabilirim?
    ortalama mesai saatlerinde içerisine 72 saat içinde cevap veriyorlar ama şuan yoğunluk var uzayabilir şansına.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. En geç 72 saat içerisinde biletinize yanıt gelir. Ancak müşteri temsilcisinden yanıt gelmeden, yeni bilet veya var olan biletinize cevap eklemeyin. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Bilginize.

o kadar uzun mu sürüyor dostum benım yarın girmem gerekıyor oyuna

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. En geç 72 saat içerisinde biletinize yanıt gelir. Ancak müşteri temsilcisinden yanıt gelmeden, yeni bilet veya var olan biletinize cevap eklemeyin. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Bilginize.
    teşekkürler ama benim oyuna girmem gerekıyor yarın bu arada bilet öncelik sırasında normal yazıyor bunu acil yapmanın bir yolu var mı ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ne yazık ki öyle bir durum yapılmıyor. Bir çok kullanıcı bilet göndermekte ve hepsi sırasıyla yanıt verilmektedir. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.