Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hesaplardan 1 tanesi açılmış bana ait olan diğerleri henüz bi gelişme yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    18-01-2019 / 00:44 de açtığım bilet hala bekliyor mesai bitimine 1 2 saat kaldı bugünde bi yanıt yok yarın 72 saat olucak o zman bakalım ne gibi bi yanıt vericeksiniz sayın gmler modlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKenpachi View Post
    18-01-2019 / 00:44 de açtığım bilet hala bekliyor mesai bitimine 1 2 saat kaldı bugünde bi yanıt yok yarın 72 saat olucak o zman bakalım ne gibi bi yanıt vericeksiniz sayın gmler modlar.
    18.01.2019 cuma günü bilet gönderdiyseniz bekleme sürecine cumartesi ve pazar gününü dahil etmemelisiniz.

Bunun yanında yoğun olan dönemlerde biletlere geç yanıt gelebiliyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKenpachi View Post
    hesaplardan 1 tanesi açılmış bana ait olan diğerleri henüz bi gelişme yok
    Ne güzel işte 1 tane açılmış . Sırada dünya kadar adam var Şanslı günündesin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    18.01.2019 cuma günü bilet gönderdiyseniz bekleme sürecine cumartesi ve pazar gününü dahil etmemelisiniz.

Bunun yanında yoğun olan dönemlerde biletlere geç yanıt gelebiliyor.
    güzel arkadaşım benim robot gibi aynı şeyleri tekrarlıyorsun biliyoruz anladık görevin bu ama salı günü yeni servera gireceğiz ön kayıt yaptırdık tüm accountları sonra bu olay başımıza geldi 2 dk 5 dk sürmeyecek neymiş ya bu kadar ticket anlamadım gitti ondan sonra kötü şeyler yazınca biz suçlu oluyoruz biz ban yiyoruz ulasmaya calısmadığım yer kalmadı cevap yok sadece khaliz hariç oda rutin şeyleri söyledi oyunu bitirecek bug buldum desem 5 dk da allah bilir onlar beni bulur rica ediyorum bi yerden ulastır artık da yeni server açılıyo eyw da bu kadarda olmaz hafta sonu dahil olmuyor demişsin al buyur hadi yarın salı tam 72 saat oluyor yarın ne yazacaksın merak içerisinde bekliyor olacağım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Ne güzel işte 1 tane açılmış . Sırada dünya kadar adam var Şanslı günündesin.
    işin saçma tarafıda o knk hadi bilete baktılar desem 1 tane char acılmış diğerleri yok hala yeşil biletede bakılmamış ayrıca dünyanın en saçma şeyi ya illegal kullansak giderim 1 tane arkadaşıma 1 tane babama 1 tane amcama açtırırım gidip bildiğim halde 1 pc den 5 account neden açayım herşeyi geçtim istersem 10 tane açarım 10 tane bilgisayarım vardır yani ne saçma bi işlem bu 4 gün oldu ya onun stresiyle bekliyoruz şu konuda kendini geliştiremedi nttgame.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Biletinize cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz. Biletinizin son sıraya düşmemesi için güncellemeyiniz veya yeni bir bilet atmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.