Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

3 gündür ticketıma yanıt alamıyorum

Merhaba 3 gün oldu hala cevap yok ne zaman bakilacak artik ya https://hizliresim.com/9ad9J5

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Haftasonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Destek biletleri hafta içi mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol ediliyor olup bekleme sürecindeyken hafta sonunu dahil etmemelisiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKenpachi View Post
    Merhaba 3 gün oldu hala cevap yok ne zaman bakilacak artik ya https://hizliresim.com/9ad9J5
    Dostum aynı olay başıma geldi 1 gün sonra açtılar. Sizin şansınıza yoğun zamana denk geldin. Sabret hiçbirşey yapma. Yaparsan ticket güncellenir zaman uzar. İllegal bir durum yoksa zaten açılır.

Junior Member
    Ya ben ne yapayım tam 1 hafta doldu bugün halen cevap yok kaldı ki 2 kez moderatorler bildirdi yardımcı olmak için buna ragmen

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Güzel yorumun icin tesekkur ederim kanka olay beklemekte degil gider yeni account acilir o problem degil ama nttnow kaydettik yarin yeni sunucuya girecegiz o yuzden acelemiz var zaten illegal yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kanka rutin cevaplar sıkmadımı artik tmm modsun görevin tamamda bi iletsen koca bir clan yatiyor o ticketta nttnow onayli 1 numaraya baska hesapta acamiyoruz bi yardimci olsan 1 kerede 1 dklik islem neyin beklemesi bu 3 5 gun adamin 1 hafta oldu diyor anlamiyorum

Junior Member
    Anlamazlar kardesim anlamazlar nttnow kayıt yaptırdık bizde 180 gündür girilmedigi için şifre degiştirmek gerekiyormuş mail gelmiyor ticket attım 4 gün önce cevap yok yarın yeni server gelicek biz fazladan mesai yapalım diye bir düşünce yok bunlarda

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LawBey007 View Post
    Anlamazlar kardesim anlamazlar nttnow kayıt yaptırdık bizde 180 gündür girilmedigi için şifre degiştirmek gerekiyormuş mail gelmiyor ticket attım 4 gün önce cevap yok yarın yeni server gelicek biz fazladan mesai yapalım diye bir düşünce yok bunlarda
    Reis onlarida anliyorum yoğunluk var onlarda insan olabilir ama yani bu kadarda bekletilmez yillardir 1 kere şöyle 3 5 saatte 1 gunde cevap alamadim yarina kadar bakilsa bari ya

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sabır beyler sabır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKenpachi View Post
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Sabır beyler sabır.
    bekliyoruz hocam mesai saat bitimine 3 saat kaldı hala tık yok