Results 1 to 2 of 2

Thread: Yardim....

Junior Member

Yardim....

MERHABA

18.01.2019 saat gece 12:40 da hesabima girmek istedgimde hesap olusturma suistimali diye bloke koyulmus yeni aldigim 2 hesaba bu yaziyi gorunce direk ticket attim.
    21.01.2019 oldu ve halen hesabim aacilmadi ve ticket geri donus saglanmadi. Bu charlarda hile kullanilmadi. Knightonline kurallarina aykiri da bisey yapilmadi. Sadece ayni gun ayni pc den 4 tane karekter olusturduk biz yurtta kaliyoruz ben aldim idleri ve her zaman nasil aliyorsam oyle aldim ve 4 aarkadas oynucaktik. 2 sini aktif ettik diger arkadaslarin sinavindan dolayi sonra baslicaklar diye o id leri bile kullanmadik. Gelelim asil konuya hesaplara bloke konulan charlarda dc premuim noah artici peri 2 adet magic 1 adet vip key bulunuyor. Bunlarin hepsi para ve durduk yere sucsuz yere haksizlik yapilarak hesabimiza erisimi kapatiyorsunuz. Bunlarin karsilamasi nasil olucak ve hesabimizi halen acmayi dusunmiyormusunuz veya tickete geri donmeyi dusunmuyormusunuz. Su anda hakli olarak sinir oldugum icin bunu bu kadar uzun tuttum. Lutfen ilgilenin....

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Destek Ekibi hafta sonu çalışmadığı için biletinize hafta içi cevap gelecektir. Biletinizi güncellemeden gelecek olan cevabı beklemelisiniz.