Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Angry Hesabımdaki beklettiğim Npoint Başkası Tarafından HACKlendi

Herkese iyi forumlar.
    19.01.2019 tarihinde yeni sunucu için 6800 npoint aldım esn kodlarıyla nttgame web sitesine girip hesabıma giriş gerçekleştirdim ve npointleri başarılı bir şekilde hesabıma yükledim.

20.01.2019 saat 20:28'a kadar npointler hesabımda gözüküyor hiç bir sorun yoktu ancak 20:32 de hesabıma tekrar baktım 204 NPOİNT gözüküyordu hemen npoint geçimişine baktım ve hesabıma başka biri tarafından giriş yapılmış ve npointler harcanmış.
    12.13.2018 tarihinde açmıştım hesabımı ve o tarihten beri hesabıma giriş yapmadım ve ıd şifre kimseyle paylaşmadım oyunu oynamıyordum.
    OTP gibi bir sistemin olduğunu ne yazıkki yeni fark ettim. Yetkililerden yardımcı olmalarını bekliyorum hesabıma giriş yapan İP vb. bunların kontrol edilmesini istiyorum TİCKET attım forumada böyle bir konu açma gereği duydum.
    21.01.2019 tarihin ilk işim savcılığa gidip bu konu hakkında şikayette bulunmak olucak.
    Bilgisayarıma yeni olmasına rağmen FORMAT atıyorum.

Tüm hesap bilgileri yüklediğim npoint ESN bilgileri tarih saat herşey kayıtlı.

SAVCILIĞA ŞİKAYETTE BULUNDUM.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Last edited by bozwolf_16; 01-21-2019 at 01:55 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    OTP gibi bir sistem olduğunu yeni mi fark ettiniz ? :S kc ile alınan ürünlerin trade süresi 3 gündür o kadar kc yi nasıl harcamış olabilirler ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    20.01.2019 tarihli hack yaşadığını varsayalım. Alınan sc ler 72 saat pazara koyulamıyor. Yani herhangi bir serverde itemler çekilmiş. Acele etme önce format at sonra şifre değiştir. Sonra hangi serverda itemler çekilmiş gir kontrol et. (trina gibi harcanan itemler eğer alınmamışsa.)

dragon box alınmış geçmişte gördüğüm kadarıyla 10 yıl oldu uskoya girmeyeli otp sistemini bilmiyorum sadece duydum bugun yapacaktım hepsini pre cekicektim girişte sorun yaşamamk için dün gece cashleri çektim

format atma diyorlar savcılık kasayı isteyebilir diyorlar arkadaşlar kararsız kaldım ne yapayım

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by bozwolf_16 View Post
    format atma diyorlar savcılık kasayı isteyebilir diyorlar arkadaşlar kararsız kaldım ne yapayım
    Hiçbir cacık çıkmaz dostum. Ticket at alan charlar ban yer max. Gerisi zaman kaybı.

neden hiçbir cacık çıkmaz arkadaş bu yapılan şey suç değil mi ? ayrıca nttgame herşeyi göremiyor mu ?

bunun peşini bırakmıcam gelişmeleride sizinle paylaşıcam bu konu altında

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hesabınızı herhangi birisiyle paylaşmıyorsanız cihazınız ele geçirilmiş olabilir ve bu şekilde hesabınızdaki npoint harcanmış olabilir. Bu bir suçtur ve suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

hesabımı kimseyle paylaşmıyorum dün akşam aldım cashleri adam dragon box çekmiş ben daha ne işe yaradığını bile bilmiyorum areste bi char açmıştım 1 ay önce falan onunla girmiş ama peşini bırkaırsam namerdim
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 01-20-2019 at 10:07 PM.