Results 1 to 9 of 9

Thread: Seçim hakkı

Seçim hakkı

Merak ettiğim konu p1 sunucusuna kayıt oldum fakat 4g sunucusunda oynamak istiyorum.
    Verilen 2 adet seçim hakkı ne işe yarıyor ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by smyrnaugur3507 View Post
    Merak ettiğim konu p1 sunucusuna kayıt oldum fakat 4g sunucusunda oynamak istiyorum.
    Verilen 2 adet seçim hakkı ne işe yarıyor ?
    Eğer Ön Kayıt bitiminde geçişleri açmazlarsa hiç bir işe yaramıyor.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Normal şartlarda sunucuların limiti dolmuş olmasaydı eğer değişim yapabilirdin ama hali hazırda limiti dolmuş bir sunucu için değişim yapabilmen mümkün değil.

Bunu şu şekilde düşünebilirsin; A filmi için bilet alıyorsun, satın almış olduğun biletin seansını değiştirmen için firma sana hak tanıyor. Seçmiş olduğun seans 20:00 seansı diyelim, 22:00 seansı için değişim yapmak istediğini belirtiyorsun ancak onlar salonda yer kalmadığı dilerseniz farklı bir seansa yönlendirebileceklerini belirtiyorlar.

Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Normal şartlarda sunucuların limiti dolmuş olmasaydı eğer değişim yapabilirdin ama hali hazırda limiti dolmuş bir sunucu için değişim yapabilmen mümkün değil.

Bunu şu şekilde düşünebilirsin; A filmi için bilet alıyorsun, satın almış olduğun biletin seansını değiştirmen için firma sana hak tanıyor. Seçmiş olduğun seans 20:00 seansı diyelim, 22:00 seansı için değişim yapmak istediğini belirtiyorsun ancak onlar salonda yer kalmadığı dilerseniz farklı bir seansa yönlendirebileceklerini belirtiyorlar.
    Bu salondada değişiklik yapmak isteyenler var ama onlarada bu hakkı tanımıyorsun nasıl olacak o iş?

dostum bana bu hak veriliyosa istediğim seansa geçebilirim sonuçta ben bir ödeme yapıyorum.Adamlar şuan karekter satıyor p1 sunucusundan......

Güzel kardeşim bir mod devletin aylar önce planlanan sisteminden örnek verir biri gelir sinemadan örnek verir sen üstüne birşey söyleyince ortalık direk sus pus oluyor yada dayanamayıp ''kabullenin'' deniliyor

Quote Originally Posted by Yamtarrrrrrrrr View Post
    Bu salondada değişiklik yapmak isteyenler var ama onlarada bu hakkı tanımıyorsun nasıl olacak o iş?
    Limiti dolan sunucudan bir oyuncu farklı bir sunucuya geçiş yaparsa eğer açılacak olan kontenjandan oyuncular yararlanabilir.

Quote Originally Posted by smyrnaugur3507 View Post
    dostum bana bu hak veriliyosa istediğim seansa geçebilirim sonuçta ben bir ödeme yapıyorum.Adamlar şuan karekter satıyor p1 sunucusundan......
    Limit dolmuşsa eğer değişim yapabilmen maalesef ki mümkün değil.

Junior Member
    Limiti dolan sunucudan bir oyuncu farklı bir sunucuya geçiş yaparsa eğer açılacak olan kontenjandan oyuncular yararlanabilir.

Limit dolmuşsa eğer değişim yapabilmen maalesef ki mümkün değil.
    peki ben su sekilde sorayım p150 yaptım kaydı ama 4gd ye gecmek istiyorum. önkayıt süresi bittiginde geciş yapabilecek miyim? önce kayıt yaptıgım halde 23 ünde mi girebilecem yoksa?

Ön kayıtı P150RT sunucusuna yaptırdığın için diğer sunuculara 24 saat sonra yani 23 Ocak 17:00'da giriş yapabileceksin.