Results 1 to 7 of 7

Server Seçmeden Seçememe Sorunu !

Selam arkadaşlar başlık biraz kafa karıştırıcı gelmiş olabilir ,
    Anlatmak istedigim şu , Arkadaşlar ile karar vermemiz biraz zaman aldı Lakin oynamak istedigimiz serverı şuan itibari ile karar verdik Lakin
    Oynamak istedigimiz sunucu şuanda Ön Kayıt Almıyor , GM ' Arkadaşlar canlı yayında İstediginiz sunucuyu seçeceksiniz ve sadece 2 degiştirme hakkınız var dediler , Şimdi gelelim zurnanın Zırt dedigi yere , Ben daha istedigim serverı seçemiyorum ya server seçip degiştirmek istiyenler ne yapsınlar ? Bırakın bari ilk kez kayıt yapıcak olan kişiler istedigi serverı seçsin.Bu bildigin zorlamaya giriyor Bukadarda Katı olmamalısınız , Kendiniz canlı yayında açıklama yaptınız öyle degil mi ? Ben 'X' sunucusunda oynamak istiyorum arkadaşım daha server seçmemişim bile seçsem hadi neyse diyecegim .. Mantıklı bir izahı yok bu durumun.

Eger 'X' sunucusunu daha ilk seçimimi yapamadan ben 24 saat sonra giriş yapıcaksam afedersiniz ama Neyse daha kaba olmak istemiyorum....

Senior Member
    kapasite dolmuş ise adamlar ne yapsın ?? ha A sunucusu ha B sunucusu ne fark eder ?? daha sunucuların gerçek isminin ne olacağını bile bilmiyoruz. sunucuların gerçek isimleri belli olduktan sonra bile fikir değiştirecek bir sürü takıntılı insan olacak. illa ki de şurada oynayacağım diyorsan yasak değil 24 saat sonradan giriver.

Senin için birşey fark etmiyor olabilir herkezi kendin gibi yanlız görme sana bi tavsiye

Junior Member ldestannnnnnl's Avatar
    Nickname
    NEO
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1Rajmataa View Post
    kapasite dolmuş ise adamlar ne yapsın ?? ha A sunucusu ha B sunucusu ne fark eder ?? daha sunucuların gerçek isminin ne olacağını bile bilmiyoruz. sunucuların gerçek isimleri belli olduktan sonra bile fikir değiştirecek bir sürü takıntılı insan olacak. illa ki de şurada oynayacağım diyorsan yasak değil 24 saat sonradan giriver.
    ekibin yarısı p150 de geç kalan 4g de en sona kalanlar 3cü server seçti
    ekip tamamen dağıldı fark bu bilader
    sen sorun yaşamıyorsun diye insanları trolleme senin gibi bi kaç kişi daha var forum ve discordda yapmayın ayıptır

Quote Originally Posted by ldestannnnnnl View Post
    ekibin yarısı p150 de geç kalan 4g de en sona kalanlar 3cü server seçti
    ekip tamamen dağıldı fark bu bilader
    sen sorun yaşamıyorsun diye insanları trolleme senin gibi bi kaç kişi daha var forum ve discordda yapmayın ayıptır
    sana %100 katiliyorum clanca gectik 4g serverina ama 10 kisi şuan acikta 24 saat sonra giriş yapacagiz çok saçma bi durum

Junior Member ldestannnnnnl's Avatar
    Nickname
    NEO
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by burakbaba341988 View Post
    sana %100 katiliyorum clanca gectik 4g serverina ama 10 kisi şuan acikta 24 saat sonra giriş yapacagiz çok saçma bi durum
    malesef
    çözüm şart

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Sunucuların belli sınırları olduğunu düşünürsek limit en üste tutularak zaten açılış yapılmaktadır. Geçtiğimiz manes'in ilk zamanlarında premiumlu oyunculara bile 100 civarında sıra verdiği oluyordu. Sunucular açıldıktan 1 gün sonra istediğiniz sunucuda oynayabileceksiniz.