Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Karakterim Soyuldu

Merhaba Karakterim soyuldu birazda benim problemim otp kurmadım sadece yardımcı olunabilir mi soru sormak istedim.Gece geç saatler karakterim dc oldu ve tekrar girdim tekrar dc oldu ve internet ile ilgili problem olduğunu düşündüm ve yattım sabah kalktığımda karakterim boştu.Şimdi söyle birşey var kullandığım ip statik oyuna başladığımdan beri ayni karakterimi soyan kişi burdan bulunabilir mi. Cezalandırılması için uğraşmak istiyorum başkalarınımda canı yansın istemiyorum teşekkürler iyi oyunlar

Quote Originally Posted by DrumminG View Post
    Merhaba Karakterim soyuldu birazda benim problemim otp kurmadım sadece yardımcı olunabilir mi soru sormak istedim.Gece geç saatler karakterim dc oldu ve tekrar girdim tekrar dc oldu ve internet ile ilgili problem olduğunu düşündüm ve yattım sabah kalktığımda karakterim boştu.Şimdi söyle birşey var kullandığım ip statik oyuna başladığımdan beri ayni karakterimi soyan kişi burdan bulunabilir mi. Cezalandırılması için uğraşmak istiyorum başkalarınımda canı yansın istemiyorum teşekkürler iyi oyunlar
    bilişim suçları bürosu ilgileniyor hocam oyun yöneticelerinin yapabilcegi bişey yok diye biliyorm

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bilişim Suçlarına başvurabilirsiniz.

Yani oyun oynamayalım mı tamam bunu yapalımda ticket attık saat belirttik uygun olmayan davranısı gözlemleyip düzeltmek bu kadar zor olmamalı bence yapabilecek bişi olmamak oyunun eksiğidir bence 15 yılda bir Adım atamamak nasıl bir acizliktir.Oyunda bişi yapamamak hırsızla aynı kefeye koymaktır bence alalen bende dolandırıcı oluyorum garip.

Quote Originally Posted by DrumminG View Post
    Yani oyun oynamayalım mı tamam bunu yapalımda ticket attık saat belirttik uygun olmayan davranısı gözlemleyip düzeltmek bu kadar zor olmamalı bence yapabilecek bişi olmamak oyunun eksiğidir bence 15 yılda bir Adım atamamak nasıl bir acizliktir.Oyunda bişi yapamamak hırsızla aynı kefeye koymaktır bence alalen bende dolandırıcı oluyorum garip.
    senin de söylediğin gibi suç sende. Bununla ilgili çok güzel gelişmeler var kuruyosun any otp yi telefonuna kimse soyamıyo karakterini

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ekip arkadaşımın da dediği gibi bilişim suçlarına giderek resmi mecralara başvuru yapmanızı öneriyorum.

Diğer işlemlerden biri de Destek bileti atarak soyulduğunuzu söylerseniz gerekli incelemeler yapılarak kişi için oyun içi işlem yapılabilir.

Oyunun oyunculara sağladığı OTP sistemini mutlaka ve mutlaka aktif etmeliyiz. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Birgün hesabından aylarca uğraşıp kazandıgın paralar cekıldiğinde bankaya gittiğinde kendi hakkını kendi başına ara dediklerinde ne sölediğimi daha kolay anlarsın suç bende değil demedim mağduriyet gidermek dedim biraz daha eleştiri yaparken yapıcı olmanızda fayda var bence.

Gamesdepot teşekkürler bilgilendirme için

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Bilişim Suçlarına başvurabilirsiniz.
    Selam hocam
    Bilişim Suclarına Baş vur diyorsunda arkadaşa
    Bizide Areste Soydular o ilk soygunculuk döneminde O gunleri Hatırlar Herkes
    Ozamnın parasıyla itemler gitti
    Savcılıga baş vurdum savcılıgın dedigi şu oldu
    Oyun sözleşmesine Göre oyunda size ait olan hic birşey yok
    hicbir oyun karekteri ve oyun eşyası sizin degil
    Oyun karekteri ve oyun eşyaları ilgili oyun firmasına ait oldugundan
    ancak yetkili firma şikayetci olabilir dedi ve dediki
    size ait oldugunu belgelerle kanıtlıyamadıgınız birşey icin
    suc duyrusunda bulunamazsınız dedi

Ancak şunada ilave etti savcı bey
    dediki burda tek suc unsuru olan şey
    sizin bilgisayarınıza sizden isinsiz girişim suclamasında bulunabilirsiniz dedi

İyi akşamlar
    Last edited by GamesDepot; 01-21-2019 at 05:21 PM.

Tam olarak anlatmak istediğim buydu teşekkürler güzel yorum