Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Yayında 2 tane server geliyor dediniz Simdi suçlu biz olduk ?

nasılsa 2 adet server açılacak diye rahat davranmak bizim suçumuzmu sadece dengeyi sağlamak için eşit sayıda kayıt almak için bu yolu izliyoruz dediniz peki dedik sorun yok ama talep çok diye 3. server açmanız yanlış hadi açıyorsunuz hiçbir duyuru bilgilendirme yapılmadan açılması daha da yanlış şimdi sakın bana konuyu açıp 3 sunucu geliyor yazısını postlamayın buraya herkes biliyor 3. sunucu geldikten sonra editlendiğini konunun . Lütfen bu işe bir çözüm getirin . Teşekkürler.

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    4.açılır sanıyordum bugün açılmadı demekki o kadar ilgi yokmuş

Junior Member
    Bu konuda bizim arkadaşlarımızda mağdur oldu bir çözüm bekliyoruz.

Junior Member
    çok net bir biçimde server açıldıktan 1gün sonra filan tüm sunuculara girişler tekrar aktif olacak.Ölen sunucu yada sunucular olacak onuda içlerinden biri ile birleştirecekler yada ikisiyle...Maksat algı oluşturmak..Daha fazla kişiye kc vs aldırmak...Gerçekten oyuncular düşünülse sunucu kapasitesi artırılır.X sunucusunun alt sunucuları 3 değil 5 olur vs vs. Amaç belli ....

Senior Member Nyyd's Avatar
    Bu konu ile ilgili çok fazla reklam verildi, duraklarda afişler vb. bence korkulduğu kadar sorun yaşanmayacak.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

PEKİ önkayıtta millet kayıt yaptı ; ya önkayıt bittikten sonra kimse 3. sv'ye gelmeeyecktir

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    1 hafta sonra 4. server açılabilir 1 ay sonra 5. açılır steamko örneği var server açıldığını görmeden sadece ön kayıt yaparak neyine bakıcaksın ön kayıtı hediye almak için bütün diğer oyuncularda yaptı merak edip sadece accont hediye gelsin diye yapanlarda vat bunlar oynamayacak onlardan biride benim. Belki oyun pus indirimli sürekli 80 level ya da berserker olmayan pazarda çoklu pcler genie olmayan krowaz vs hiç olmayan bir server gelirse oynarız hayal ama olsun.

Junior Member ldestannnnnnl's Avatar
    Nickname
    NEO
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    herkes mağdur malesef
    arkadaşlar p150 de ben s3 mini yüklenmediği için telefon bulana kadar 4g server bile doldu kaldı öylece
    çözüm şart

Saçma sapan ön kayıt yüzünden 3. Server ı bize itekleyip. Değiştirme şansımızıda elimizden aldılar bu saçmalığın daniskası değildirde nedir?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    kardes ben p1 e 23 unde giriş yapıcam. bi ton insanda var ön kayırsız p1 e giriş yapacak.1 gün gec girerim kafam rahat olur.