Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Limit için bir fikir

herkes kendi derdinde doğal olarak ama Allah aşkına bu gerçekten saçmalık boyutuna ulaştı artık bari 24 saati azaltın birşey yapın bir açıklama yapın bu kadar oyuncu açıkta kaldı kimsenin umurunda değil mi ?

gece 00:00 yapın veya açın limitleri isteyen istediği server'da eşinin dostunun yanında başlasın düzgünce.

Katılıyorum

Senior Member Savas3725's Avatar
    Çok güzel bir fikirmiş. Bunu kimse düşünememişti.

Senior Member
    bnce en güzeli bole giremesin arkadas lag oluo sonra

ordaki kirliliğin içinden çıkmak için açtım dostum konuyu polemik yaratmak değil amacım lütfeN...

Senior Member
    Limit olmasa herkes düzgünce başlayamaz. Limitleri kendi keyiflerinden koyduğunu sanmıyorum, bir yoğunluk söz konusu. Empati kur, örneğin P1'e kayıt yaptırdın. Limit kaldırılsa 22 Ocak akşamı tonla lag olacak ve doğru düzgün oynayamayacaksın.
    Yoğunluktan dolayı bu adım atılmış dolayısıyla erkenden kayıt yapanla yapmayan arasında bir fark olması normal.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Çok güzel bir fikirmiş. Bunu kimse düşünememişti.
    millet sana saldırabilir bu yorumundan ötürü

Junior Member
    Quote Originally Posted by Furnado View Post
    Limit olmasa herkes düzgünce başlayamaz. Limitleri kendi keyiflerinden koyduğunu sanmıyorum, bir yoğunluk söz konusu. Empati kur, örneğin P1'e kayıt yaptırdın. Limit kaldırılsa 22 Ocak akşamı tonla lag olacak ve doğru düzgün oynayamayacaksın.
    Yoğunluktan dolayı bu adım atılmış dolayısıyla erkenden kayıt yapanla yapmayan arasında bir fark olması normal.
    24 saat geçince ön kayıt yapanlar oyunu mu bıracak? Ne alaka yoğunluk 24 saat sonra başlar bu sefer ne değişecek?

Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    millet sana saldırabilir bu yorumundan ötürü
    Millet kendi sorumsuzluğunu başkasına yüklemeye bayılıyor. Yayında anaokulu çocuğuna anlatır gibi anlattılar, 10 kereden fazla anlattılar. Bu kadar kayıt yapan nasıl yaptı onu düşün sonra ben niye yapamadım diye sor kendine. Sen yapamıyorsun diye herkes senin izinden gidecek diye bir kural yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Millet kendi sorumsuzluğunu başkasına yüklemeye bayılıyor. Yayında anaokulu çocuğuna anlatır gibi anlattılar, 10 kereden fazla anlattılar. Bu kadar kayıt yapan nasıl yaptı onu düşün sonra ben niye yapamadım diye sor kendine. Sen yapamıyorsun diye herkes senin izinden gidecek diye bir kural yok.
    Ben yorumuna güldüm bende aynı fikir e sahibim seninle ama yorumundan ötürü günah keçisi olabilirsin beceremeyenler geç kalanlar sana saldırabilir.