Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Forumun hali hk.

Eminin bu konu en kısa sürede kaldırılacak ve forumdan banlanacağım. Bunun bilincinde olarak bu konuyu açıyor ve asalak gibi şikayet edip yine sömürülen bizler için artık birilerinin harekete geçmesi gerektiğine inanıyorum. Evet abilerim, kardeşlerim. Oyuna yeni dönenlerdenim.
    Forumlarda 20-30 sayfalık konulara bir yetkili gelip açıklama yapmaya tenezzül eetmiyor. Bug şikayetleri görmezden geliniyor.
    Herkesi düzgün bir forum oluşana kadar greve davet ediyorum. Kimseye şu olana kadar oyuna girmeyin diyemem hepimiz seviyoruz bu oyunu. Ancak bu oyunun en önemli şeyi olan oyuncuları olarak düzgün cevaplar alana kadar hatta en basitinden kaale alınana kadar gelin forumu kullanmayalım. İstediğimiz şey suç değil, en basit hakkımız. Forum konuları kullanıcıların kendi kendilerine tartıştıkları yerler değil yöneticilerden cevap almaya geldikleri bir bilgi kaynağı olmalıdır. Bunu yapacak 4-5 tane elemanı yok mu koskoca ekibin?
    Last edited by ScORp_LiON; 01-20-2019 at 11:54 AM.

Senior Member
    Foruma girmeme değil de, bu konu üzerinden tepkimizi sürdürebiliriz dicem ama kaldıramazlar, yediremezler kendilerine eleştiriyi, tepkiyi.

Bu da bi seçenek, eğer yeterince tepki gelirse elbet kaale alacaklardır. Ama yapmayın böyle önünüze ne verilirse yiyen besi hayvanları gibi kabullenmeyelim bu durumları.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Çok ilginç, bugün pazar günü ve herkese ekip olarak cevap veriyoruz. CR'de sorun yok, Discord platformunda sorun yok, forumda sorun yok tam olarak neden şikayetçisiniz? Dün gece yanılmıyorsam sabaha karşı 06:00'ya kadar yine herkese yardımcı olduk.

Postlarına kabaca baktığımda zaten bilinmezler yok, hepsinin sabit konusu var üstüne biz de yardımcı oluyoruz. Kusura bakma da şikayetin öylesine gibi geldi bana.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Öncelikle kimse eleştirin den dolayı seni dışlayamaz öyle bir yetkileri yoktur forum kurallarına dikkat ederek cümlelerini seçtiğin sürece konunun kapatılması veya banlama gibi bir durum söz konusu değil hafta sonları forumda pek cevap bulamazsın pvp sunuculara diyecek sözüm yok bu oyunu gerçekten seven kişiler zaten bir gün dönüp oyununu gerçek platformunda deniyorlar bu kısa süreli oluyor genelde yeni bir sunucuda 1-2 ay gibi fakat bu değildir ki bu oyuna ihanet eden bizleriz bu oyuna en başta ihanet eden yapımcısı olan noahsystemdir ve dağıtm hakkını elinde tutan mgame 3 gün önce taiwanko açıldı ve oradaki database ile şuanki usko dediğimiz oyundaki databse arasında adeta bir uçurum var güncel sürüm ancak çok daha geride ve cap cap olarak geliştirilecek bir sunucu açılmış kısacası işleri gelince uzun soluklu bir iş içerisine girebiliyorlar lakin söz konusu sömürme olunca ne kadar kısa o kadar iyi mantığı ile yola koyuluyorlar

Mesela günlerdir pus indirimi konusuna bi ntt yetkilisi doyurucu açıklama yapmadı. Nerdeyse 300 post girildi oraya birisi de çıkıp konu gündemimizde şu gün açıklayacağız veya böyle bir şey olamaz demedi. İnsanlar kaç gündür girip post atıyor oraya. Başta scorp lion olmak üzere modların çalışmalarını başarılı buluyorum hakkınız yenemez ancak siz birinci ağızdan yetkili açıklama yapacak kişiler değilsiniz ne yazık ki. Benim problemim bu. Günlerdir forumda takılıyorum bir sürü konu okudum 30 konu okuduysam anca 1 tanesinde ntt gama yetkilisi doyurucu açıklama yapmıştır.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Menes View Post
    Mesela günlerdir pus indirimi konusuna bi ntt yetkilisi doyurucu açıklama yapmadı. Nerdeyse 300 post girildi oraya birisi de çıkıp konu gündemimizde şu gün açıklayacağız veya böyle bir şey olamaz demedi. İnsanlar kaç gündür girip post atıyor oraya. Başta scorp lion olmak üzere modların çalışmalarını başarılı buluyorum hakkınız yenemez ancak siz birinci ağızdan yetkili açıklama yapacak kişiler değilsiniz ne yazık ki. Benim problemim bu. Günlerdir forumda takılıyorum bir sürü konu okudum 30 konu okuduysam anca 1 tanesinde ntt gama yetkilisi doyurucu açıklama yapmıştır.
    Abicim tamam her konuya bir yetkili açıklama yapsın diyorsunuz haklısınız ama, verdiğin örnek senelerdir tekrar tekrar açılan bir konu. Yani hangi cevap doyurucu gelecek ki. Gelebilecek 3 çeşit açıklama var:

1. İndirim olacak olsa zaten senin konu açmana gerek kalmaz, onlar açar.
    2. Yapımcıya bildirdik, cevap bekliyoruz der. Bu durumda da doymadık. Telefonla arayıp ahbap misali sormuyorlardır.
    3. Böyle bir çalışmamız yok der, başlık kapatılır. E yine doymadık.

GM lerin ya da forum yönetiminin, bu tarz büyük talepleri ya da sorunları üst mercilere iletmek dışında ne gibi bir yetkisi olabilir. Gerçekçi olun arkadaşlar. Bu insanlar da sizin gibi çalışan. Hanginiz çalıştığınız kurumu ya da şirketi yönetebiliyorsunuz? Cevap gelmiyorsa, yapılabilecek bir durum yoktur ortada. Şirketin CEO su gelse açıklasa yine isyan edeceksiniz, yine doyurucu olmayacak.
    Last edited by NocturnalCreature; 01-20-2019 at 12:29 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Bilmiyorum başka hangi oyunları oynadınız ama bahsettiğim şey ütopik bir şey değil. Bunun standartı. Ortada bir talep var ve oyuncuların senden haber bekliyorsa cevap yazarsın. Yazdığın cevapta bana sorarsan tatmin edici en azından sesimi duyuldu diyebilirsin. Böylesi daha mı iyi sizce? İnsanlar sürekli boş mesaj atıyor konuya indirim isteriiiiz diye. Çünkü birileri seslerini duydu mu bilmiyorlar, bir yetkili görür diye post kasmaya çalışıyorlar konuda bu mu olması gereken?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Muhtemelen ya takip etmedin ya da gözünden kaçtı. Forumda olduğu gibi yayınlarda da açıklandı, şu an için yapımcı bir indirim yapmayı planlamıyor. İndirim yerine hedef kitle olan pk oyuncuları için uygun fiyatlı pus paketleri oluşturuldu ve bunlar geliştirilmeye devam edecek.

Pus konularının hepsine bakarsan bunu yazdığımızı görebilirsin ama buna rağmen üstüne pus indirimi isteyen kullanıcıları engelleyecek değiliz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bilmiyorum başka hangi oyunları oynadınız ama bahsettiğim şey ütopik bir şey değil. Bunun standartı. Ortada bir talep var ve oyuncuların senden haber bekliyorsa cevap yazarsın. Yazdığın cevapta bana sorarsan tatmin edici en azından sesimi duyuldu diyebilirsin. Böylesi daha mı iyi sizce? İnsanlar sürekli boş mesaj atıyor konuya indirim isteriiiiz diye. Çünkü birileri seslerini duydu mu bilmiyorlar, bir yetkili görür diye post kasmaya çalışıyorlar konuda bu mu olması gereken?
    Ben şimdiye kadar yapılan tüm yayınları takip etmeye çalışıyorum. Khenarth yayında olduğu zaman chatteki her "pus indirimi" sorusuna: "Arkadaşlar pus indirimi sürekli gündemimizde, yapımcıya iletiyoruz ama olumlu cevap alamıyoruz" ya da "Talebi ilettik cevap bekliyoruz" diyor.

Belki izlemiyorsun yayınları, ama bu cevap verilmediği, kaale alınmadığın anlamına gelmiyor. Her yayında özellikle bu soruya milyonlarca kez sorulmasına rağmen sabırla cevap veriyorlar. Yani bu senin için bir açıklama sayılmıyor mu? Benim için yeterli açıkçası. O konunun kapanmaması bile bir işaret, demek ki gelebilme ihtimali var ya da görüşülüyor ya da kesin bir cevap veremiyorlar çünkü daha kesinleşmedi. Anlatabilmişimdir umarım.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.