Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Promo kod hakkında

Merhaba
    Yetkili olduğunuzu gördüğüm ve belki de bir şeyleri değiştirebileceğinizi ümit ettiğim için yazıyorum.

Öncelikle oyunu 2011 2012 yıllarında bıraktım. Şu an yazmış olduğum bu hesap epey eski bir hesap ve oyunun güncel versiyonuna çok hakim değilim. Bıraktığım dönemde otp gibi şeyler yoktu dolayısıyla promo kod alamıyorum. Buna ek olarak tüm karakterlerim silindiği için return supply de alamıyorum. Halbuki oyunu aktif oynayanların bile kıyıda köşede "returnee" hesabı var dolayısıyla benim gibi gerçek anlamda eski oyuncu olup da oyuna dönenler, artık yabancı oldukları oyuna 2-0 geride başlıyor. Belki gm beylere/hanımlara iletebilirsiniz diye düşünüyorum sormak istediğim soru şu; oyunu cok özledim ancak cok uzun süre uzak kaldım dolayısıyla takım yok bir de başkalarının yararlandığı promosyonlar eski oyuncular için gozardı edilmiş durumda. Ben ve benim gibi uzun süre sonra dönen oyuncular bu oyuna nasıl tutunabiliriz?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu küçük ödülleri alamadığına üzüldüm ama bu açığı Twitch yayınlarını izleyip ödülleri kazanıp kapatabilirsin. 400 n-point'ten tut sürpriz bir çok ödül canlı yayınlarda fazlasıyla dağıtılmaktadır. Üstelik geçireceğin hoş vakit de cabası.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.