Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Post Account Creation Abuse yardım.

ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKUM 17. 01.2019 tarıhınde açmış oldugum karus karekterli 'SiMiRaMis' rogue job uma giremiyorum. 18.01.2019 tarihinde oyuna girmeyi denedigimde Account Creation Abuse bir hata ile karşı karşıya geldım. saat 22:15 civarların 17.01.2019 tarihinde 400/400= 800 Npoınt çekdim bankada 3 adet genie 1 adet sweet hızlı koşma var . 18.01.2019 tarihinde saat 02:45 civarlarından oyundan cıktım. 18.01.2018 tarihinin saat 21:28 civarlarında oyuna gırmeyı denedigimde Account Creation Abuse sorunla karşılaştım . 18.01.2018 ntt game sıtesınden bilet gönderdim. Bir cevap tarafıma iletilmedi. Hesabımda oynadım sureç maksimum 6 saat bu sure zarfı içerisinde. Account Creation Abuse hatayı almam sizce normalmı .

Geri dönüş saglarsanız sevinirim.

Saygılarımla arz ederim.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi almak için destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir.
    Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.
    Eğer kategori seçemiyorsanız kategori seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek Sistemi

Junior Member
    SAYIN IBlackWicked IBlackWicked Moderator'ÜM çarımda 120 Npoint var bilet attım ama cevap alamadım. 6 saat lik oyun surecınde Account Creation Abuse böyle bir hata ile karşılaşmam sizcede yanlış degilmi . Para Pul canımı sıkmıyor 6 saat içerisinde Account Creation Abuse bir hatayı hak edıcek ne yaptım . Sizcede bir yanlışlık yokmu. Attım biletede cevap vermemelerı moralımı bozdu gerekenin yapılmasını.

Saygılarımla arz ederim sayın moderator'üm ....!