Results 1 to 10 of 10
    Junior Member Zirlama's Avatar
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Unhappy Bir yetkili bakabilirmi Ön kayıt yaptım ama Karakterime giriş yapamıyorum.

Merhaba, yeni sunucular için ön kayıt işlemini yaptım ancak dün akşam karakterime girdiğimde şifre yi sıfırlamamı istedi, hesabım eski bir hesap, bunun üzerine siteye girip sıfırlama linki gönderdim ancak, hesabımdaki mail adresi ile olması gereken mail adresi farklı olduğu için sıfırlama yapamıyorum, Konu ile alakalı dün akşam ticket gönderdim ancak kısa sürede sorunum çözülürmü, yetkili GM ler yardımcı olabilir mi ? TİCKET NO: OGN-914-53381

bende ticket attım aynı sorun bendede var uzun uğraşlar sonunda mail adresimi buldum fakat bu seferde oraya noreply den mail gelmiyor ne iştir anlamadım ticketler kaç saatte yanıtlanıyor server açılıyor diye millet ticket yağdırdı napıcaz bilmiyorum aslında telefonla destek sistemi olması lazım

Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Benim sitede kayıtlı olan mail adresim 5 harfli *****@gmail.com şeklinde ancak, 5 harfli gmail hesabı açılamıyor ki,

Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yardım Lütfen.

Junior Member
    aynı sorun bızdede var ılgılenmıylar

bendede var aynı sorun ilgilenen yok bekliyoruz

ben kayıtlı e postamı buldum ama mail gelmiyor nasıl iştir anlamadım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle foruma konu açılması durumu hızlandırmayacaktır. Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde bakılıyor olup, sırasıyla incelenmektedir. Yoğun bir dönemden geçiliyor bu nedenle biletlere geç yanıt gelebilir. Bekleme sürecindeyken sabırla gelecek olan yanıtı bekleyin ve yanıt gelmeden bilete cevap eklemeyin ya da yeni bilet göndermeyin. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatarak daha geç yanıt almanıza neden olursunuz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle foruma konu açılması durumu hızlandırmayacaktır. Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde bakılıyor olup, sırasıyla incelenmektedir. Yoğun bir dönemden geçiliyor bu nedenle biletlere geç yanıt gelebilir. Bekleme sürecindeyken sabırla gelecek olan yanıtı bekleyin ve yanıt gelmeden bilete cevap eklemeyin ya da yeni bilet göndermeyin. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatarak daha geç yanıt almanıza neden olursunuz.
    kısacası özetle siz naparsanız yapın biz bildiğimizi okuruz demek istemiş arkadaş

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TOYG4R123 View Post
    kısacası özetle siz naparsanız yapın biz bildiğimizi okuruz demek istemiş arkadaş
    Kurallar açık ve nettir. Uyulması gerek prosedürler vardır. Biz de bilgi vererek durumu izah ediyoruz.