View Poll Results: Ön Kayıt Kaldırılmalı mı?

Voters
301. You may not vote on this poll
  • Evet

189 62.79%
  • Hayır

112 37.21%
Page 7 of 14 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 137
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BouraQue83 View Post
    size göre birşey yok tabi neden yaptırmadık paramızı toparladık ekibi toparladık cuma akşamı kayıt olmak içi girdik 3. server açtınız okdar para emek vereceğiz ve 3. ay boşalacak server'da başlamak istemiyoruz
    1 gün bekleyip önde gidip slot almak varken ertesi gün girip slot kavgası yapmak ailemize küfür ettirmek istemiyoruz

bence bizim için gayet yterli 2 sebebimiz var ama siz bilirsiniz tabi.
    Spotu nasıl alacaksınız? Ertesi gün gelene burası bizim mi diyeceksiniz? Spot sahiplenmesi diye bir şey yoktur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by fsdfdsf45 View Post
    arkadaşım sen böyle yazı yazarsan kimse ayrıcalık falan yapmaz nedir Yani herkes istediği yerde oynasın kaldırsınlar kısıtlama nedir adaletsizlik nedir Sen bir gün önce başta Öbür diğer gün başlasın sen başka yerde oyna O başka yerde oynasın Böyle bir adalet olamaz ya saçmalıktan ibaret
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Neden mağduriyet olarak bakıyorsunuz ki? Ben yayını izledim, ön kayıt olacağını öğrendim, avantajlı olacağı söylendi ve herkes gibi ön kayıt yaptırdım. Bu süreçte siz neden yaptırmadınız? Yayını izlemedim deseniz forumda sabit konuları var, üşenip ertelediyseniz başkaları erken giriyor diye şikayet etmemeniz gerekiyor.
    Sen şimdi bu Ön kayıt politikasına normal gözle mi bakıyorsun ? İsteyen istediği serverda zamanında başlayamıyorsa, insanların asıl hakları olan "eşitlik, özgürlük" kavramlarını ellerinden alıyorsunuz. Resmen insanlara sen bu serverda başlayacaksın diyerek otoriter bir karakter sergiliyorsunuz. Tamamen "kapitalizm" kavramını bizlere yaşattırıyorsunuz. İnsanlara resmi belgelerle açıklasanıza hangi servera kaç kişi kayıt yaptı. Bunları öğrenmeye hakları yok mu kimsenin. Öğrenirlerse kötü sonuçlar olacağından mı korkuyorsunuz. Hiçbir Knight oyuncusu boş bir sunucuda oynamayacağını bildiğiniz için böyle bilgileri paylaşma tarafında değilsiniz. Demokrasi uygulayın, oylama açın %51'in üzerinde bir sonuç çıkacağını biliyorsunuz. Ama hâlâ insanları umursamama taraftarısınız. Siz 24 saat geç başlayın, bir şey olmaz diyorsunuz. O ilk 24 saat var ya insanların asıl zevk aldığı zamanlar. Ama siz bu zevki insanlardan alıyorsunuz. Dediğim gibi TEK ÇÖZÜM> Ön kayıt yapmayanlar 24 saat sonra değil de; 3 saat sonra 20:00 da giriş yapsınlar. Bunun başka türlü bir açıklaması yok.

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Anket sonuçları ortada, durum özetliyor herşeyi.

Junior Member
    Yayın yapılırken sabit konular açıldı. Ben moderatör olduğum halde tüm konuları sonuna kadar okudum üstelik yeni sunucularda oynamayacağım halde. Hem ağırdan alıp hem telefonum eski model demek sunuculara erken giriş yapacak oyunculara haksızlıktır bence.
    Hocam 15 kişilik bir ekiple oynadığını varsayalım
    1- Oynamaya başlamaya karar vermek
    2- Oynayan oynamayan yoklaması yapmak
    3- Hangi serverda oynanacağına karar vermek için diğer clanları ve serverları araştırmak
    bunların hepsini 1 saat içinde nasıl yapalım ? körü körüne 1. servera kayıt yaptırsak hemen diğer gelecek arkadaşlarımız 1 gün sonra bile kayıt olamayacaktı çünkü 1 hemen doldu.Sonuçta belki de 2 sene oynayacağın servera karar veriyorsun anında karar vermek zorunda mıydık? Ön kaydı kaçırmayla veya sorumsuzluk ile ne alakası olabilir bu durumun?

Önümüzde 2 gün var iken bir çözüm önerisi geliştirilemez mi ? Bırakın insanlar arkadaşlarıyla istediği serverda oynayabilsin

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RobCaggiano View Post
    Anket sonuçları ortada, durum özetliyor herşeyi.
    124 oyla binlerce kişinin oynayacağı şeyi mi değiştireceğiz Kusura bakmayın ama bu şeye benziyor, 1 ay önceden sınavlara 15dk önce alınacak diye tv'ler, radyolar ve tüm medya organları duyuru yapıyor ama sınav günü yüzlerce kişi yine geç kalmış. Ön kayıt sistemi var, girersen avantajlısın giremezsen 1 gün sonra başlarsın bu kadar basit.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Yayın yapılırken sabit konular açıldı. Ben moderatör olduğum halde tüm konuları sonuna kadar okudum üstelik yeni sunucularda oynamayacağım halde. Hem ağırdan alıp hem telefonum eski model demek sunuculara erken giriş yapacak oyunculara haksızlıktır bence.
    Ne dersen de anlamayacaklar dostum, çünkü sığ düşünüyorlar.Nttgame ilk defa yeni server açmıyor, geçmiş server açılışlarında yaşanılan sıkıntıları biliyor ve ona göre bir plan hazırlamışlar.Ama bazıları bunu görmek yerine kendilerine mağduriyet üretiyorlar.

Bu şekilde yapılarak yani "tek bir servera yığılma olması engellenerek",lagsız sıkıntısız oyun olmasına uğraşan yönetimin emeği hiçe sayılamaz. Burdan yönetime sesleniyorum uğraştığınız emek verdiğiniz şeyi çoğu oyuncu görüyor, bu negatif yorumları mağduriyet üretenleri hiç kaale almayın..hepinize çoookk teşekkürler inşallah sıkıntısız bir başlangıç olur.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Xautherage View Post
    Hocam 15 kişilik bir ekiple oynadığını varsayalım
    1- Oynamaya başlamaya karar vermek
    2- Oynayan oynamayan yoklaması yapmak
    3- Hangi serverda oynanacağına karar vermek için diğer clanları ve serverları araştırmak
    bunların hepsini 1 saat içinde nasıl yapalım ? körü körüne 1. servera kayıt yaptırsak hemen diğer gelecek arkadaşlarımız 1 gün sonra bile kayıt olamayacaktı çünkü 1 hemen doldu.Sonuçta belki de 2 sene oynayacağın servera karar veriyorsun anında karar vermek zorunda mıydık? Ön kaydı kaçırmayla veya sorumsuzluk ile ne alakası olabilir bu durumun?

Önümüzde 2 gün var iken bir çözüm önerisi geliştirilemez mi ? Bırakın insanlar arkadaşlarıyla istediği serverda oynayabilsin
    Oynayabilecek zaten ama insanlar 50 100 kişilik 2 3 klanlık ekipleri organize ettiler, siz bu süre içinde 15 kişiyi organize edemediyseniz bunun sorumlusu ön kayıt sistemi değildir.

124 oyla binlerce kişinin oynayacağı şeyi mi değiştireceğiz Kusura bakmayın ama bu şeye benziyor, 1 ay önceden sınavlara 15dk önce alınacak diye tv'ler, radyolar ve tüm medya organları duyuru yapıyor ama sınav günü yüzlerce kişi yine geç kalmış. Ön kayıt sistemi var, girersen avantajlısın giremezsen 1 gün sonra başlarsın bu kadar basit.
    Geniş çaplı bir anketi siz yapın o zaman ? Bak bakalım o zaman sonuçlara. Hatta herkese SMS ile oylama yaptırın. Sonuçları da hile karıştırmadan açıklayın bakalım. Sonucu; sen de, herkes de biliyor emin ol..

Member GlenGlenn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Canlı yayınınızı izledim, o an NTTnow indirdim ve ön kayıt için başvurdum, ancak bir hata verdi ve kayıt işlemini her iki server için de onaylamadı. Sonrasında Ticket açtım ve beklemek zorunda kaldım. Problemim çözüldükten sonra ise P150 yani tüm ekibimimin olduğu Server dolmuştu. Şuanda sadece 3. servera girebiliyorum. İş yerinden de o tarih için zor bela izin almıştım, şuan 24 / 12 saat gibi bir süre sonra başlamam benim için büyük bir mağduriyet... Lütfen bu mağduriyete bir çözüm üretelim. Belki 3. serverı bir sonraki Reste diğer 2 servera aktarmak olabilir ya da ilk 2 serverda Camp açarak kapasite arttırılabilir. Ya da süre tamamen kaldırılıp o an Char açabilme imkanımız varsa herşey harika olur.

Teşekkürler.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KaeL3477 View Post
    Geniş çaplı bir anketi siz yapın o zaman ? Bak bakalım o zaman sonuçlara. Hatta herkese SMS ile oylama yaptırın. Sonuçları da hile karıştırmadan açıklayın bakalım. Sonucu; sen de, herkes de biliyor emin ol..
    Ne anketi dostum olay bitti, insanlar ekiplerini topladı sunucularını seçti. Çocuk oyunu mu bu? Ya kusura bakmayın arkadaşta samsung s3 mini varmış diğeri 15 kişiyi toplayamamış hee siz söylenen her şeyi yaptınız 2 3 klanlık insanları organize ettiniz bu arkadaşlar yapamamış ön kayıt sistemi bu yüzden iptal. Şaka gibisiniz.