Results 1 to 6 of 6

"Account Creation Abuse" Hatası Hakkında Yardım

Merhaba,
    Yetkililerin alakadar olabileceğini düşünerek bu postu açma gereği duydum.Öncelikle Destek menününüz vasattan da vasat bir durumda.Yardım merkezinden başka herşeye benziyor.Neyse konumuz bu değil.

Perşembe günü erken kayıt için 2 hesap açtım (biri kendime diğeri kardeşime) lakin kardeşimin hesabı ne oyuna girebiliyor nede sitede işlem sağlayabiliyorum."Account Creation Abuse" şeklinde bir hata veriyor sitede oyuna giriştede aynı hatayı alıyorum.Anlamadığım daha önce hiç girmemiş ve dahası telefon numarası ile NTTNow uygulamasını kurup aktifleştirmişken nereden çıktı bu sorun?

Yetkililerden yardım talep ediyorum..
    Teşekkürler.

Unuttum bilmiyorum lazım olurmu ama giriş yapamadığımız hesap bu.

Junior Member
    +++++++++++++++ aynı sorun bendede oldu 2 bılgısayarım var 2 hesap acdık kardesımle bana kc mı de yukledım bugun boyle bir hata cıktı karsıma dier serverlere giriş dahi yapmadım

Junior Member
    bu soruna inşallah en yakın zamanda çözüm bulurlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AnalystWoman View Post
    Merhaba,
    Yetkililerin alakadar olabileceğini düşünerek bu postu açma gereği duydum.Öncelikle Destek menününüz vasattan da vasat bir durumda.Yardım merkezinden başka herşeye benziyor.Neyse konumuz bu değil.

Perşembe günü erken kayıt için 2 hesap açtım (biri kendime diğeri kardeşime) lakin kardeşimin hesabı ne oyuna girebiliyor nede sitede işlem sağlayabiliyorum."Account Creation Abuse" şeklinde bir hata veriyor sitede oyuna giriştede aynı hatayı alıyorum.Anlamadığım daha önce hiç girmemiş ve dahası telefon numarası ile NTTNow uygulamasını kurup aktifleştirmişken nereden çıktı bu sorun?

Yetkililerden yardım talep ediyorum..
    Teşekkürler.
    Dostum şöyle yardım edeyim sana. Bir ticket at (arkadaşından bile olabilir.) Durumu anlat tarihleri anlat inceleme yapıyorlar ve açıyorlar. (Eğer illegal bir durum yoksa)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Aşağıdaki konudan devam edebilirsiniz.

Mevcut konu