Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Account creative abuse

Arkadaşlar pazartesi yeni acılan servere başlamak üzere 2 hesap acdık kc yukledim ve herhangi bir servere giriş dahi yapmadım cunku carım yok bugun giriş yapmayı denedigimde bana accoun creative abuse diye bir hata verdigini gördüm bunun sebebi ne olabilir

Beraber oyuna başlayacağım 2 ekip arkadaşım hesaplarını yeni oluşturup henüz charlarını bile açmadılar herhangi bir illegal program vb şeylere hiç bir zaman bulaşmamış insanlar lütfen yeni server açılmadan bir çözüm bulup mağduriyetimizi giderin.

Junior Member
    Sistemsel bir hata olabilir umarım en yakın zamanda çözüme kavuştururlar benim arkadaşlarımda bu şekilde ban yedi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GaBa35 View Post
    Arkadaşlar pazartesi yeni acılan servere başlamak üzere 2 hesap acdık kc yukledim ve herhangi bir servere giriş dahi yapmadım cunku carım yok bugun giriş yapmayı denedigimde bana accoun creative abuse diye bir hata verdigini gördüm bunun sebebi ne olabilir
    Dostum şöyle yardım edeyim sana. Bir ticket at (arkadaşından bile olabilir.) Durumu anlat tarihleri anlat inceleme yapıyorlar ve açıyorlar. (Eğer illegal bir durum yoksa)

Junior Member
    illegal bir durum yok aynı evde 2 pc em var biri bana biri kardesımın hesapları acdık sw nın acılısını beklıyoruz bugun beklerken bı manes pıyasasına bakayım diye giriş yapmak istedim bu hatayı verdi su hesabın ustunde 1 lvl car bıle yok yani

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GaBa35 View Post
    illegal bir durum yok aynı evde 2 pc em var biri bana biri kardesımın hesapları acdık sw nın acılısını beklıyoruz bugun beklerken bı manes pıyasasına bakayım diye giriş yapmak istedim bu hatayı verdi su hesabın ustunde 1 lvl car bıle yok yani
    Tamam ticket atın açıyorlar .İncelenmesini ve açılmasını talep edin durumu bildirin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Aşağıdaki konudan devam edebilirsiniz.

Mevcut konu