View Poll Results: ÖNERİYİ NASIL BULDUNUZ

Voters
7. You may not vote on this poll
  • ONAYLIYORUM

3 42.86%
  • REDDEDİYORUM

4 57.14%
Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Exclamation ÖNEMLİ neden daha iyi olmasın ki

basit anlatmaya çalışacağım. anladığım kadarıyla manes le akara da yaşanan sıkıntı olmasın diye ön kayıt, server isimlerini saklama gibi bi proje denediniz ama görüldüğü gibi tutmadı. p1 server ı ayakta kalıcak olan server 1 gün sonra da olsa herkes orayı seçmek isteyecek. şunu da söylemek gerek çünkü önerimin anlaşılmasında etkili olacağını düşünüyorum. server lar kod ile olsada 1 hafta önceden belli olduğu için rahat rahat anket bile yapıldı hangisinin daha kalabalık olacağını anlamak için ve çok az insan sakin serverda oynama düşüncesi ile 2. ve 3. server da kalıcak bu oynun tabiat ını hepimiz biliyoruz.

ÖNERİM: ön kayıt kaldırılsın server kodları iptal edilsin salı günü beşte 2 veya 3 server (oyuncu sayısını tahmin edebiliyosunuzdur) aynı anda açılsın. Peki bu ne işe yarayacak onu da belirteyim anketlere fırsat vermeyecek sağdan soldan clanların nerelere gittiğini öğrenmek zaman kaybı olucak oyuncuların çoğu hızla gelişim sağlamak amacında olduğu için bunlarla zaten ilgilenmeyecekler her ekip o an aralarında hızlıca karar verip serverlarını seçecekler. adil bir dağılımın olması için en yüksek ihtimali olan seçenek bence bu.

BEN NE YAPACAĞIM ? : arkadaşlarım p1 seçti ben geç kaldım 3. yü seçebiliyorum şuan ama bir şey değişmeyecek 1 gün sonra p1 e geçicem ve arkadaşlarım olmasaydı da p1 e geçerdim. çünkü geçen sefer akarada kalmayı seçtim ne olduğunu çok iyi biliyorum. eğer bu sistem değişmezse herkese de tavsiyemdir p1 girişn açılmasını bekleyin. ayrıca bir tavsiyem daha var taleb ne kadar yoğun olursa olsun sadece 2 server açılsın sıra bekleyelim giremeyelim rahat kasamayalım ama herkes için aynı şey geçerli olucağından 1 ay para kasıp gidicek olanlarda kasamasın 1 ay sonra 2 serverda sadece oynamak isteyenler ve uzun süreli pazar yapma amacı olanlarla dop dolu bir şekilde yoluna devam eder. emin olun oyuncular ne kadar memnun olursa NTTGAME de o kadar memnun olur.

HATA DA ISRAR HELÂKA SEBEPTİR..

Haklısın 1 2 gün geç başlayın P150 geçin diğerleri boşalacak yok

İnsanlara verilen seçim hakkı kullanilabilmelidir. Sizin kararını vereceğiniz bir seçimi zaten biz yapmıyoruz ki, bizi serverlara siz dağıtacaksınız herhalde yakında? İnsanlar doğru düzgün bilmediği bir sistemi sizin yönergelerinizle tamamladı. (siz değişim hakkı verdiğiniz için) Şimdi o hakları kullandırtmayarak insanları mağdur ediyorsunuz. İnsanlar yeni Server isterken düşünceleri EŞİT ŞARTLARDA MÜCADELE etmeleridir. Siz bu durumu tamamen sistemsel yetersizlikleriniz yüzünden mahvediyorsunuz. Ne yeni server heyecanı kaldı ne başka bir şey bu fahiş fiyatlarla pus al üstüne istediğin yerde istediğin kişiyle oynayama. E o zaman ne gerek var ki?

Tags for this Thread