Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Account Creation Abuse

Npoint yüklemek için pazar gününü bekliyordum açmış olduğum 3 adet karakter Account Creation Abuse olarak bloke edilmiş ve tekrardan nttnow yapabileceğim tel numarası yok bu konuda ne yapmam gerekiyor ?

Junior Member
    kardeşim aynı sorunu bende yaşadım ön kayıt oluşturdum ve şimdi "account creation abuse " diye ban yemiş hesap 4 adet anlamadım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Gün içinde birden fazla hesap açmış olabilirsiniz.

Durumunuzla ilgili Destek Bileti'ne bilet atarak bilgi alabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Bilet gönderebilmek için 1 Npoint'e sahip olmalısınız. 1 Npoint hesaptan eksilmez. Eğer Npointiniz yoksa Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Gün içinde birden fazla hesap açmış olabilirsiniz.

Durumunuzla ilgili Destek Bileti'ne bilet atarak bilgi alabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Bilet gönderebilmek için 1 Npoint'e sahip olmalısınız. 1 Npoint hesaptan eksilmez. Eğer Npointiniz yoksa Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.
    evet aynı saatte 4 hesap açtık TELEFON NUMARALARIYLA NE ALAKASI VAR ANLAMIYORUM GÜVENLİGİ KURDULAR ZATEN TELEFON KAYITLARIYLA İLGİLİ ŞİMDİ GELMİŞ hesapları blokluyolar böyle saçma bişey mi var bot mu kullandık,naptık yani daha yeni açılmış hesabı sizin kapatmanız ne alaka şimdi ugraş telefon kaydınız yapmış etmisiz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bende 4-5 tane açtım arkadaşlarıma kendime aynı sıralı id şifre bende yemiştim ticket attım cuma günü umarım açılır açılan hesaplarda değilim NTTNOW kayıt yaptırdık hepimiz accountlara ona yanıyorum. umarım gerekli ilgilenmeler olur ticket ID : HNO-549-85681 NOT : BİLİYOZ RUTİN CEVABI YAZMANIZA GEREK YOK MODLAR.

Junior Member
    Herkesin kardeşine hesap açması da ne bileyim garip bir durum 1 değil 2 değil her gün farklı insanlar tarafından açılmış aynı başlığı en az 2-3 kez görüyoruz. Benim kimseyi töhmet altında bırakmak gibi bir niyetim yok. Kimseyle münakaşaya girmek için yazmadım ama bunu yaparken keşke foruma da baksaydınız demek ki bir şeylere önlem almak için yapılmış bir uygulama var. Erken erişim içinde aynı şey kimse bu uygulama neden yapılmış diye düşünmüyor herkes haklı, herkes sürekli şikayet ediyor. Bu hatayı alanları sistemden düşürüp düşürmediklerini bilmiyorlar, düşürseler birileri madur olacak, düşürmeseler de birileri madur olacak iyi niyetimle yaklaşıp ince eleyip sık dokuduklarını düşünüyorum. Erken erişimin doğası gereği limitli olması gerekiyor, olayın özü bu ama herkes limitsiz olmasını istiyor kimse yazılan yazıları okumuyor okusalar anlayacaklar aslında. Neyse içimi dökmüş oldum.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

aynı gün içerisinde 1 den fazla karekter açmak yasakmı mesela ben evimde 2 pc 2 de androit telefonuma 2 ayrı numaramdan kayıt yaptım banmı yiyecem eyer aynı gün içerisinde 1 den fazla hesap açmak yasaksa bunu bilgilendirin kimse 2 hesap açmasın

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Bambam33333 View Post
    aynı gün içerisinde 1 den fazla karekter açmak yasakmı mesela ben evimde 2 pc 2 de androit telefonuma 2 ayrı numaramdan kayıt yaptım banmı yiyecem eyer aynı gün içerisinde 1 den fazla hesap açmak yasaksa bunu bilgilendirin kimse 2 hesap açmasın
    Kimse gün içinde 2 hesap açtı diye banlanmaz. Genelde bu limitler normal oyuncuların açmayacakları sayı limitindedir. Örneğin kimse aynı anda 5 hesap açmaz. Bu hesaplar Account Cretion Abuse ile kapatılır.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 01-21-2019 at 11:34 AM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by WinxX View Post
    Herkesin kardeşine hesap açması da ne bileyim garip bir durum 1 değil 2 değil her gün farklı insanlar tarafından açılmış aynı başlığı en az 2-3 kez görüyoruz. Benim kimseyi töhmet altında bırakmak gibi bir niyetim yok. Kimseyle münakaşaya girmek için yazmadım ama bunu yaparken keşke foruma da baksaydınız demek ki bir şeylere önlem almak için yapılmış bir uygulama var. Erken erişim içinde aynı şey kimse bu uygulama neden yapılmış diye düşünmüyor herkes haklı, herkes sürekli şikayet ediyor. Bu hatayı alanları sistemden düşürüp düşürmediklerini bilmiyorlar, düşürseler birileri madur olacak, düşürmeseler de birileri madur olacak iyi niyetimle yaklaşıp ince eleyip sık dokuduklarını düşünüyorum. Erken erişimin doğası gereği limitli olması gerekiyor, olayın özü bu ama herkes limitsiz olmasını istiyor kimse yazılan yazıları okumuyor okusalar anlayacaklar aslında. Neyse içimi dökmüş oldum.

İyi forumlar.
    Herkes işine geldiği gibi anlıyor dostum.. Böyle giriş id'si benzer aynı şifreli hesapların açılması multicileri işaret ediyor. Yok arkadaşlarıma açtım kuzenlerime açtım, geçsinler bu ayakları, herkes kendi hesabını kendisi açsın. Birde savunmaları biz cash yüklecektik falan filan kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez ayağı çekiyorlar.. Umarım bu şekilde açılan multi hesaplara göz yumulmaz çünkü yükleyecekleri her 800 cash için oyundan 10.000 cash'lik adam soğutuyorlar.

Junior Member
    Lunar vision konusuyorsun ama boşş konusuyorsun kardesım ne yani benım evimde 2 bilgisayarım var ve ben 2 kardesım kardesımle beraber oynayamayacakmıyım bu oyunu sacma sapan yorum atıyorsun suan benım 2 actıgım hesapdada 6400 cash var ve carlar banlı gorunuyor ne yapayım benşimdi yorum yaparken ön yargılı olma bi düşün