Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
    Quote Originally Posted by GaBa35 View Post
    Lunar vision konusuyorsun ama boşş konusuyorsun kardesım ne yani benım evimde 2 bilgisayarım var ve ben 2 kardesım kardesımle beraber oynayamayacakmıyım bu oyunu sacma sapan yorum atıyorsun suan benım 2 actıgım hesapdada 6400 cash var ve carlar banlı gorunuyor ne yapayım benşimdi yorum yaparken ön yargılı olma bi düşün
    Sen otorite misin benim boş yada dolu konuştuğuma karar veriyorsun, sen kendinde bu doluluğu nasıl buluyorsun anlamadım. Kardeşin açıcak o zaman o hesabı arka arkaya benzer account şifre almayacaksınız , öğreneceksiniz multici gibi takılmayacaksınız ya da böyle banlanacaksınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kimse gün içinde 2 hesap açtı diye banlanmaz. Genelde bu limitler normal oyuncuların açmayacakları sayı limitindedir. Örneğin kimse aynı anda 5 hesap açmaz. Bu hesaplar Account Cretion Abuse ile kapatılır.
    dediği gibi tek yol bilet arkadaşlar
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 01-21-2019 at 11:34 AM.

Member OrmanSef's Avatar
    Nickname
    WaldWachter
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    nedense herkez arkadaşına açıyor kendileri neden açmıyor ? arkadasına açtığın bütün bilgileri sizde biliyorsunuz . pazar mafyalarına ve k0xper multicelere yapılan güzel ban sebebi.

Junior Member
    madem bole bısı var uyarsınlar acmayalım o zaman

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    gerızekalı mal embesil zaten ntt now dıye bı uygulama getırmıs adam guvenlık ıcın evımde ıstedıgı kadar bılgısayar tutarım varsaq durumun sende tut hemen multıcı dıyıp karalıyosun
    Üslubuna dikkat etsen keşke, hakaret etmen sorununun çözümünü hızlandırmaz.

Ticket atıp cevabını bekleyin arkadaşlar, sorun yok ise açılacaktır zaten.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Baksana adamin yorumuna sanki suc islemisiz gibi konusuyor

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Baksana adamin yorumuna sanki suc islemisiz gibi konusuyor
    Kardeş kimse kimsenin beynini okuyamaz burada. Tedbir amaçlı kapatılıyor ardarda açılan hesaplar.

Dediğim gibi ticket cevabını bekleyin, sakin ve soğukkanlı olmaya çalışın. Suçsuzsanız suçlu duruma düşmeyin.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Member OrmanSef's Avatar
    Nickname
    WaldWachter
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Bir kere uslubune dikkat et . Karakter Bilgileri Paylaşılması yasaktır bunu bilmen gerekli arkadasına açarak bunu ihlal etmiş oluyorsun. Ben sen hilesin diye yazmadım metni iyi oku hilecilere ve pazar mafyalarına yapılan bir önlem olarak görüyorum

gerızekalı mal embesil zaten ntt now dıye bı uygulama getırmıs adam guvenlık ıcın evımde ıstedıgı kadar bılgısayar tutarım varsaq durumun sende tut hemen multıcı dıyıp karalıyosun
    Uslübuna dikkat et, sana sıfatlarını soran olmadı.Buranın resmi forum olduğunu unutma..

Junior Member
    oslobona dokkat ot sono sofotunu soron olmoduu