Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Junior Member
    Belkide o onkayit sayfasi surekli olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Chierkeff View Post
    Peki nttnow dan onaylama secenegi nasil olacak o zaten on kayit adı altinda girilmiyormu o kod
    sonunda birisi beklenen soruyu sormuş. bunun cevabını alırsak iyi olucak

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Yamtarrrrrrrrr View Post
    Normalde uygulamayı indirip telefon numaranı yazdığında sana bir kod geliyor ve uygulamaya kaydolarak giriş yapıyorsun ama evet oyun hesabıyla ilişkilendirmek için durumu senin söylediğin gibi ön kayıt işlemi yapmak zorunlu oluyor. Sistemin açığını keşfettik sanırım bu durumu düşünememiştim. Ee o zaman bu durumda zaten hepimiz dolaylı yoldan dağıldık ki serverlara ön kayıt aşamasında niye böyle garip bir şey yaptı oyun yönetimi ?
    bence tamamen fake bir olay ön kayıt olayı programı tanıtmak amaçlıydı ilerde otp zorunluluğu gelir

Quote Originally Posted by Chierkeff View Post
    Belkide o onkayit sayfasi surekli olur
    Sunucu Açılış Tarihi: 22 Ocak 2019
    Ön Kayıt Tarihi: 16 Ocak 18:00 ~ 21 Ocak 18:00 / 2019

olarak verilmiş bilgi. Yani düz mantıkla düşünecek olursa oyun yönetimi şöyle bir karar almış gibi görünüyor '' Herkes ön kayıt yapar zaten neden yapmasınlar ki bu şekildede hesapları kaydedilmiş olur işte. '' başka bir mantık kuramadım açıkcası.

Quote Originally Posted by IKenpachi View Post
    bence tamamen fake bir olay ön kayıt olayı programı tanıtmak amaçlıydı ilerde otp zorunluluğu gelir
    Orayı zaten anladık programın reklamını yaptılarda bu ayrıntıyı nasıl atladılar ben onu anlamadım. Üstüne üstlük girdiğimiz telefon numarası sms onaylı cep telefon numarası olmak zorundada değil.

Ön kayıt yapmazsan, ön kayıt yapanlardan 24 saat sonra istediğin yeni bir sunucuya girebilirsin.

Quote Originally Posted by FuryTR View Post
    Ön kayıt yapmazsan, ön kayıt yapanlardan 24 saat sonra istediğin yeni bir sunucuya girebilirsin.
    Tamamda sistem benim nttnow uygulamasına kayıtlı olduğumu nasıl anlayacak o zaman ? sms onay numaram ve uygulamadaki numaram değişik mesala benim.

Junior Member
    Nickname
    KepceOperatoru
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    23 ocak ta istediğin server da başlayabilirsin.

Quote Originally Posted by 21xano View Post
    23 ocak ta istediğin server da başlayabilirsin.
    Yeni servera nttnow uygulamasına giriş yapmamış kişilerin başlayamayacağı söyledi senin söylediğin mantıkla bu durum malesef mümkün değil.

Quote Originally Posted by Yamtarrrrrrrrr View Post
    Umarım yetkili bir açıklama gelir yoksa bu durum sistemsel bir açık şuanda
    Nesini anlamadınız? Önkayıt yaparsanız 1 haftalık peri +24 saat erkrn erişim yapmazsanız istediğiniz serverda oynarsınız nttnow 23 ocaktan itibaren kullanılmaz olmayacak 3 martta da servera başlayacak olsanız yine nttnow üzerinden onaylama yapacaksınız. Kim dedi nttnow 23 ocaktan sonra kullanılmayacak diye?