Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 114
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 yıldır Knight Online'da yeni bir sunucu gelmedi.

Son 15 gündür yapmış olduğumuz ve büyük bir merak uyandıran sayaç olsun her yerde eski-yeni oyuncularımızın karşısına çıkan reklamlar olsun tüm bunlar insanların içindeki Knight Online özlemini tekrar ateşlendirmiş olabilir mi?

Kötü düşünmek yerine, konuyu böyle düşünürseniz aradığınız cevapları bulacaksınız.

Şöyle ki Knight Online iki yıl aradan sonra iki yeni sunucu açıyor ve sayıları minimumda tuttuğu iki sunucuya ön kayıtları kapatıp, bir üçüncü sunucu için ön kayıt alıyor. Bunca zamandır yaptığımız her şeyi kelime oyunlarıyla, sayılarla mahvedecek değiliz.

İlk kayıt aldığımız iki sunucu tahmin edemeyeceğiniz bir ön kayıt sınırına sahipti ve limitlerini fazlasıyla doldurdu.

Şu an 3. sunucu için ön kayıtlar başladı ve büyük bir hızla kayıtlar devam ediyor.

O limitler doluyor ama şunu düşünüyormusunuz bir kişi 3-5 account birden kayıt ediyor şuanda koxperlar aynı telefondan 10-15 account alıyor zaten ayrıca accountu alıp oynamayacak birsürü insanda çıkacaktır böyle işler yapıyorsunuz 1 ay sonra serverlarda user azalıyor bu sefer oynayan insanlarında hevesi kaçıyor şurada insanların çoğu server kalabalık olsun laglı olsun der 2007-2008 dede serverlar laglıydı genede fulldu

Junior Member Asortic's Avatar
    Nickname
    ArtistTR
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by madmajor155 View Post
    Hiç gerek Yok mantıksız
    Kayıt olmadım 1 gün sonra başlarım ne kaybederim sanki
    Hatta isimlerine bakıp kayıt olmak benim icin daha mantıklı

Neymiş kayıt dolmuş
    Dolsun arkadaş beklesin millet 1 gün neden bölüyorsunuz playerları

1 en iyisi olurdu 2 yaptınız akaradan ders cıkarmadan
    Simdi dahada sıvadınız 3 yaptınız
    tek eksiğin en favori nikin başka biri tarafından alınmış olabilir...
    마술사 아멧

Junior Member
    Quote Originally Posted by Asortic View Post
    tek eksiğin en favori nikin başka biri tarafından alınmış olabilir...
    Bende aynı güzellikte 3 tane nick var bende sorun yok

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    millet zaten kalabalıkta oynamak için yeni servera geçiyor oyun yönetimi ise ısrarla oyuncuları bölmeye çalışıyor bölmeyin biz iyiyiz böyle otobüste bile tıka basa gitmeyi seviyoruz

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Sabah sabah şu konuyu görünce şok oldum yav... 3 Server nedir... tamam ön kayıtta kapasiteler dolmuş olabilir ama adı üstünde nu ön kayıt. Ön kayıt yapanlar altı üstü 1 gün ayrıcalıklı oluyor zaten. Ön kayıt yapmayan ya da yapamayanlar da daha sonra istediği servera giriyor. 1 gün bekleyiversinler yahu. 3 Server... şu nttgame in politikaları beyin yakıyor.

Quote Originally Posted by Philly View Post
    Sabah sabah şu konuyu görünce şok oldum yav... 3 Server nedir... tamam ön kayıtta kapasiteler dolmuş olabilir ama adı üstünde nu ön kayıt. Ön kayıt yapanlar altı üstü 1 gün ayrıcalıklı oluyor zaten. Ön kayıt yapmayan ya da yapamayanlar da daha sonra istediği servera giriyor. 1 gün bekleyiversinler yahu. 3 Server... şu nttgame in politikaları beyin yakıyor.
    Hocam kimse beklemek istemiyor ve server gitsede gitmesede insanların hepsi aynı gemide sıkış tepiş gitmek istiyor bize bunun şartlarını sağlayın diyorlar. 1 gün bekleyiversinler yahu diye küçümsediğiniz durum bugünün knight online ında 70 levele tekabül ediyor ve oyunda o aşamadan sonra başlıyor aslında zaten. İnsanlara değişim hakkı verilip bu hakkı kullanma özgürlükleri tercihleri yaparak kısıtlanmakta bir çok ekip 3 farklı server a dağılmış durumda ve mmorpg bir oyunda 24 saat demek çok şey demek lütfen küçümserken bazı şeylere dikkat edin. Kullanıcı olarak hakkını arayanlar varken bekleyiversinler yahu gibi bir yaklaşım bence yanlıştır bu oyunun bütün mantığı rekabetken 24 saat fark olması telafisi zor haksız rekabet sağlayacaktır biraz olsun kullanıcı olduğunuzu unutmamanızı ve bu oyununda bir hizmet şirketi olduğunu hatırlamanızı istiyoruz.
    Last edited by Yamtarrrrrrrrr; 01-19-2019 at 03:42 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Yamtarrrrrrrrr View Post
    Hocam kimse beklemek istemiyor ve server gitsede gitmesede insanların hepsi aynı gemide sıkış tepiş gitmek istiyor bize bunun şartlarını sağlayın diyorlar. 1 gün bekleyiversinler yahu diye küçümsediğiniz durum bugünün knight online ında 70 levele tekabül ediyor ve oyunda o aşamadan sonra başlıyor aslında zaten. İnsanlara değişim hakkı verilip bu hakkı kullanma özgürlükleri tercihleri yaparak kısıtlanmakta bir çok ekip 3 farklı server a dağılmış durumda ve mmorpg bir oyunda 24 saat demek çok şey demek lütfen küçümserken bazı şeylere dikkat edin. Kullanıcı olarak hakkını arayanlar varken bekleyiversinler yahu gibi bir yaklaşım bence yanlıştır bu oyunun bütün mantığı rekabetken 24 saat fark olması telafisi zor haksız rekabet sağlayacaktır biraz olsun kullanıcı olduğunuzu unutmamanızı ve bu oyununda bir hizmet şirketi olduğunu hatırlamanızı istiyoruz.
    dostum ikinci gün 70 level olursun sen de? bu çok mu önemli? 70 level farka mı tekabül ediyor? sen ikinci gün 70 level olduğunda ilk gün oyuna girebilmiş olanlar 140 level mi olacak? oyunda level farklarını kapatmak çok kolay artık. kimse 24 saat için dövünmesin abi Saçmalıyosunuz.

ilk 70 lvl olanlar bütün bossları kesicek saatlerini alıcak.İlk 70 oldukları için direk cz geçip slotları alıcaklar ilk 80 olcaklar.80 oldukları için görev itemiyle bile slot basıcaklar karşı ırklar.İtem farkı oluşcak 1 gün basit bir şey değil ki.
    Clanımdaki 20 kişinin 17 si kayıtını yapmış.

Ben yayında söylenen acele etmeyin düzgün yapın denildiğinden biraz bekledim.Yanlış yapmıyim düzgünce öğreniyim hangi servera geçicez kararı verilsin diye bekledim.Şimdi ise istediğim servera giremiyorum.

Ön kayıt servera erken girmek yerine sadece hediyeler için yapılmalı aksi taktirde diğer userlara çok zarar.
    Kayıt yapayım derken 2 saat önce kayıtlar kapatıldığını öğrendim.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PianistT View Post
    ilk 70 lvl olanlar bütün bossları kesicek saatlerini alıcak.İlk 70 oldukları için direk cz geçip slotları alıcaklar ilk 80 olcaklar.80 oldukları için görev itemiyle bile slot basıcaklar karşı ırklar.İtem farkı oluşcak 1 gün basit bir şey değil ki.
    Clanımdaki 20 kişinin 17 si kayıtını yapmış.

Ben yayında söylenen acele etmeyin düzgün yapın denildiğinden biraz bekledim.Yanlış yapmıyim düzgünce öğreniyim hangi servera geçicez kararı verilsin diye bekledim.Şimdi ise istediğim servera giremiyorum.

Ön kayıt servera erken girmek yerine sadece hediyeler için yapılmalı aksi taktirde diğer userlara çok zarar.
    Kayıt yapayım derken 2 saat önce kayıtlar kapatıldığını öğrendim.
    Bu fark en fazla 3 4 gün içinde kapanacak herkes yine eşit olacak ama. Bu kadar abartılacak bişey yok. Sanki ne... Level sınırı zaten 80... Bu da uçurum farkı açılmasını önlemek için konulmuş bir sınır zaten. Sakin olun biraz oyunun keyfini çıkarın

Senior Member
    Valla ben ilk gün p150rt ye kayıt oldum. Hatta birkaç bilgisayar ile oynayacakdım. Parada hazır. 1500tl limitim var. Ancak düşündümde gerçekden pus itemlerine bu kadar para vermemeliyim bu pahalılığa karşı olmalıyım dedim. Kayıtlarımı silmedim ancak oynamayıda düşünmüyorum. Yani pus ile oynamayı düşünmüyorum. Girebilirsem presiz takılıcam giremezsem kalacak öyle. Kısacası şuan sadece benim doldurdugum birkaç suni önkayıt mevcut. Vardır elbet benim giibi düşünen