Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 111 to 114 of 114
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 yıldır Knight Online'da yeni bir sunucu gelmedi.

Son 15 gündür yapmış olduğumuz ve büyük bir merak uyandıran sayaç olsun her yerde eski-yeni oyuncularımızın karşısına çıkan reklamlar olsun tüm bunlar insanların içindeki Knight Online özlemini tekrar ateşlendirmiş olabilir mi?

Kötü düşünmek yerine, konuyu böyle düşünürseniz aradığınız cevapları bulacaksınız.

Şöyle ki Knight Online iki yıl aradan sonra iki yeni sunucu açıyor ve sayıları minimumda tuttuğu iki sunucuya ön kayıtları kapatıp, bir üçüncü sunucu için ön kayıt alıyor. Bunca zamandır yaptığımız her şeyi kelime oyunlarıyla, sayılarla mahvedecek değiliz.

İlk kayıt aldığımız iki sunucu tahmin edemeyeceğiniz bir ön kayıt sınırına sahipti ve limitlerini fazlasıyla doldurdu.

Şu an 3. sunucu için ön kayıtlar başladı ve büyük bir hızla kayıtlar devam ediyor.
    Sunucuların ön kayıt kapasitesi ne kadar?

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    clan arkadaşlarımızın yarısı 2. serverda yarısı 3. serverda saçmalık

Junior Member
    herşeyi geçtim p1 serverına ilk günü kayıt yaptım suan girdim ve 4g sunucusu olarak gosterıyor otomatık server mı degıstırıyor kafasına gore ?

Junior Member
    3server kadar saçma bi hareket yok bu pus fiyatları varken değil 3. server 2. server bile gereksiz NTT daha başlamadan hayal kırıklıgısın topladıgım bilgisayara yazık şimdiden başka oyun bakmaya başladım

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112