Page 4 of 12 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 114
    Tamam kayıt yaptırıyorlarda çoğu adam 1 aylık anca pre parasını verebilcek ay sonunda tekrar bu parayı veremez bırakır. Pus indirimi şarttır.

3. server gercekten gereksiz

Member caen344's Avatar
    Nickname
    CaeN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NEMESİS
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bence Pazartesi öğlen indirim haberini alacağız rez alın

1 gün geç başlayın ama üçüncü sunucuda başlamayın paranızı emeğinize yazık olur

Junior Member
    ntt tam sacmaladı yani 2 basımızda fazla 3 nedır

Junior Member
    Pus indirimi gelmeli o ayrı bir konu fakat 3. server açılmasının şöyle bir sıkıntısı var. Ekiplerde ki insanlar değişik serverlara kayıt yapmak zorunda kaldı. Şimdi diyeceksiniz ki 1 gün bekleyin ne olacak vs.. İlk günün heyecanını ve önemini anlatmaya gerek var mı ? Neden bu özel günü kaçıralım ki ? Hep birlikte 3. sunucuya geçmek zorunda mıyız beraber oynayabilmek için ? Bu zorbalık değil mi ?

Junior Member
    Arkadaşlarımız ve Dostlarımız 2. sunucuya kayıt oldu, az önce ben kayıt olmayı denedim dolu diye 3. sunucuya aktardı 2. sunucuya arkadaşlarımla birlikte girip ilk günün heyacanı, exp kasarken o rekabeti, o atmosferi arkaşlarımla birlikte yaşayamacaksam hiç gelmeye gerek yok, iyiki pusları önceden çekmemişiz. Son güne kadar bekleyeceğim, bir çözüm gelmezse uskoya gelmeye gerek yok, daha ucuza aynı heyacanı yaşayabileceğim bir oyuna giderim. Bütün hevesimiz başlamadan bitti.

Banned
    Çok yakında yeni serverlar birleşiyor

Kayıtlara bakarak olacak iş değil hilecide kayıt yaptırıyor 1. gün oynamadan bırakacak kişide diğer serverlarda oynayanlarda yazık olacak.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Gamze671 View Post
    Arkadaşlarımız ve Dostlarımız 2. sunucuya kayıt oldu, az önce ben kayıt olmayı denedim dolu diye 3. sunucuya aktardı 2. sunucuya arkadaşlarımla birlikte girip ilk günün heyacanı, exp kasarken o rekabeti, o atmosferi arkaşlarımla birlikte yaşayamacaksam hiç gelmeye gerek yok, iyiki pusları önceden çekmemişiz. Son güne kadar bekleyeceğim, bir çözüm gelmezse uskoya gelmeye gerek yok, daha ucuza aynı heyacanı yaşayabileceğim bir oyuna giderim. Bütün hevesimiz başlamadan bitti.
    Kesinlikle katılıyorum !! Lütfen dikkate alın bu konuyu ve serverlar açılmadan ayrı kalan ekipler için sunucu değiştirme imkanı verin. Şuan serverlar dolu olduğu için değiştirme hakkı hiç bir şey ifade etmiyor. Biz ilk günden beraber oynamak istiyoruz, bunun için 3. servera geçmek istemiyoruz !

Senior Member
    NttNow uygulamasına çok güvenmiştim ama olmadı.3. server sıkıntı çıkaracak gibi.1. günün ardından bence herkes ilk 2 sunucudan birine geçecek ve 3. sunucu boş kalacak