Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 101 to 110 of 114
    Junior Member

Angry

Bu ne saçmalıktır tamamen fiyasko hangi serverde oynayacağıma ben karar veremiyorum 3. server nasıl bir saçmalıktır senelerdir bekliyoruz 2 ay oynamak için beklemedik bu 3. server çok değil bir kaç ay sonra çöp olacak hic kimse kalmayacak neden istediğim serveri seçemiyorum zorunlu olarak 3. gereksiz servere yönlendiriliyorum açın şu kayıtları isteyen istediği yerde başlasın siz yönlendirme yapamazsınız yok serverler eşit olsun yok bilmem ne eşitliği oyuncular istediği yerde oynama kararı vererek yapmalıdır.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    23u nde p1 e gideceğim.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    3. server oyuncuları çok böler

Junior Member
    Quote Originally Posted by iilhamii88 View Post
    Yayında sunucu kontenjanları hakkında bilgilendirilme yapılmamıştı. 2 sunucu arasında 2 kere değiştirme hakkımız olduğu söylendi ama şuan da kullanamıyoruz. Erken kayıt yaptırmış oyuncular için sunucular arasında geçiş yapma fırsatı verilmesi, erken kayıt yaptıracak oyuncuların açılacak 3. sunucuya yönlendirilmesi maduriyetlerin önüne geçebilir.
    Quote Originally Posted by Yamtarrrrrrrrr View Post
    Sevgili Khenarth insanlar istedikleri serverları seçemeseler bile diğer sunucuları doldurmaya hızla devam ediyor. Örnek verecek olursam biz 8 kişi 1. server a kayıt yaptırdık ama 2. servera geçeceğiz aynı şekilde 2. ve 3. serverlardaki arkadaşlarda 1. servera geçmek istiyorlar. Bu durumu ön kayıt hakkının iptali ya da sadece ön kayıt yaptırmayı başarmış kişiler arasında belirli sürede yapılabilecek bir transferle çözmemiz mümkün değil midir ? İnsanlar oynamayacakları serverlarda boş boş gezecekler yada hiç girmeyecekler bu durum bizim için hak işgali teşkil ediyor. Ben oynamayacağım servera girerek orda ekibinden ayrı kalan arkadaşımın hakkını yemek istemiyorum. Lütfen bir cevap verirseniz konu ile ilgili çok sevinirim.

aynı dertten müzdaribim.
    80 kişilik clanda 10 kişi p15de kaldık. 70 kişi 4g de.
    Ön kayıtı erken yapanlar en azından server değiştirme hakkı olmalı. p15den 4g ye geçebilmeli.! 4g den p15e geçmek isteyenlerde geçebilmeli!!
    bekleyecez bakalım eğer 1 gün geç başlayacaksak kc çekmeden bırakırız.

tam bir rezillik istemeye istemeye 3 sunucuya kayıt oldum 1 sunucuya 1 gün sonra geçecem herkes +70 olacak biz wormda kasacaz arkadaş bu sınır niye açın tek sw herkes girsin he 3 sunucumu açıyon yine aç ama bu kota ney 1 gün niye bekletiyonuz playeri isteyen istediyi sunucuya kayıt olsun
    Last edited by Bambam33333; 01-19-2019 at 10:21 PM.

Junior Member
    Katılıyorum

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Sayaç bitti yeni sunucu gelmeyecek dediniz 3 tane birden geldi ))))))))))))) 4. de gelirse şaşırmayın

Junior Member
    Sonunda hepsi birleşecek neyi tartışıyorsunuz ki

Quote Originally Posted by Bambam33333 View Post
    tam bir rezillik istemeye istemeye 3 sunucuya kayıt oldum 1 sunucuya 1 gün sonra geçecem herkes +70 olacak biz wormda kasacaz arkadaş bu sınır niye açın tek sw herkes girsin he 3 sunucumu açıyon yine aç ama bu kota ney 1 gün niye bekletiyonuz playeri isteyen istediyi sunucuya kayıt olsun
    Lagsız bir oyun için bu şart sen belli ki yeni oyuncusun server açılışı görmemişsin. Dar kendi pencerenden bakma olaylara, böyle çok daha iyi olacak, biz yaşadık o eski günleri, server açıldığı gün oyuna giremezdin sürekli çökerdi, girsen de sürekli dc olurdun.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    3. servere girmek zorunda deilsinki hocam 1 gün sonra gelirsiniz p150rt ye oynarsınız sıkıntı yok