Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 114
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by adamsmithbeyler0000 View Post
    1 gün demek ben 70-72 oldugumda takım arkadasım belki de priestim oyuna giremeyecek. Benden 70 level geride başlayacak. Bence yeterli bir sebep. Korsan serverlara benzemez burası USKO.
    Korsan serverlara benzemez burası USKO diye artistlik yaptığın adam yeni servera giriş yapmamış maneste devam eden ve rosetta ya da destana geçmeyi düşünen birisi farm açı değilim dostum zaten yeterli itemim var pk mı atıp çıkıyorum oyundan Hem de bu şekilde yok 1 gün bekleyemem bilmem ne diye buralarda tartışma çıkaracak adam 5 yıldır gidip de orda burda takılırken hiç sorun etmiyordu ya 1 günü. Hatta ne 1 günü 5 yılı sorun etmemiş bak dediğim şey buydu. 5 yıl beklemişse 1 günü de beklesin bi zahmet.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Kanalı fazlalaştırıp sunucuyu az tutmak her zaman daha iyi bir seçenek gibi gözüküyor tabi kararları alan birim bunları düşünüyordur sonuçta kafasına göre açtıklarını düşünmüyorum.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kaderleri steamko gibi olacak sanırım

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Korsan serverlara benzemez burası USKO diye artistlik yaptığın adam yeni servera giriş yapmamış maneste devam eden ve rosetta ya da destana geçmeyi düşünen birisi farm açı değilim dostum zaten yeterli itemim var pk mı atıp çıkıyorum oyundan Hem de bu şekilde yok 1 gün bekleyemem bilmem ne diye buralarda tartışma çıkaracak adam 5 yıldır gidip de orda burda takılırken hiç sorun etmiyordu ya 1 günü. Hatta ne 1 günü 5 yılı sorun etmemiş bak dediğim şey buydu. 5 yıl beklemişse 1 günü de beklesin bi zahmet.
    Kardeşim sen tamamen boş yapıyosun buraya gelmişsin. Senle alakası olmayan konuda post kasıyosun sadece . 16-21 ocak önkayıt süresiyse, biz buna güvenerek bizle başlayacak insanları seçtiğimiz serverda başlatma kararı aldıysak ve önkayıt konusunda öncesinde böyle bir durum olacağının bilgisi bize verilmediyse, bizi ve takım arkadaşlarımızı mağdur etmemek için önkayıt yapmamıza engel olmaması gerekiyor.

Junior Member
    NTT sanırım kayıt olan herkesin 1 yıl boyunca aktif olacaklarını sanıyor.Serverların kaderi ile oynayıp akara ya döndürceksin 3 serverıda haberiniz yok.

O aldığınız 3-4 bin önkayıtların 2 bini pazar charı bunu düşündünüzmü ?

3 e bölmek aşırı mantıksız.3. ay her serverde 4-5 parti kalır cz de.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 yıldır Knight Online'da yeni bir sunucu gelmedi.

Son 15 gündür yapmış olduğumuz ve büyük bir merak uyandıran sayaç olsun her yerde eski-yeni oyuncularımızın karşısına çıkan reklamlar olsun tüm bunlar insanların içindeki Knight Online özlemini tekrar ateşlendirmiş olabilir mi?

Kötü düşünmek yerine, konuyu böyle düşünürseniz aradığınız cevapları bulacaksınız.

Şöyle ki Knight Online iki yıl aradan sonra iki yeni sunucu açıyor ve sayıları minimumda tuttuğu iki sunucuya ön kayıtları kapatıp, bir üçüncü sunucu için ön kayıt alıyor. Bunca zamandır yaptığımız her şeyi kelime oyunlarıyla, sayılarla mahvedecek değiliz.

İlk kayıt aldığımız iki sunucu tahmin edemeyeceğiniz bir ön kayıt sınırına sahipti ve limitlerini fazlasıyla doldurdu.

Şu an 3. sunucu için ön kayıtlar başladı ve büyük bir hızla kayıtlar devam ediyor.
    Sevgili Khenarth insanlar istedikleri serverları seçemeseler bile diğer sunucuları doldurmaya hızla devam ediyor. Örnek verecek olursam biz 8 kişi 1. server a kayıt yaptırdık ama 2. servera geçeceğiz aynı şekilde 2. ve 3. serverlardaki arkadaşlarda 1. servera geçmek istiyorlar. Bu durumu ön kayıt hakkının iptali ya da sadece ön kayıt yaptırmayı başarmış kişiler arasında belirli sürede yapılabilecek bir transferle çözmemiz mümkün değil midir ? İnsanlar oynamayacakları serverlarda boş boş gezecekler yada hiç girmeyecekler bu durum bizim için hak işgali teşkil ediyor. Ben oynamayacağım servera girerek orda ekibinden ayrı kalan arkadaşımın hakkını yemek istemiyorum. Lütfen bir cevap verirseniz konu ile ilgili çok sevinirim.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by adamsmithbeyler0000 View Post
    Kardeşim sen tamamen boş yapıyosun buraya gelmişsin. Senle alakası olmayan konuda post kasıyosun sadece . 16-21 ocak önkayıt süresiyse, biz buna güvenerek bizle başlayacak insanları seçtiğimiz serverda başlatma kararı aldıysak ve önkayıt konusunda öncesinde böyle bir durum olacağının bilgisi bize verilmediyse, bizi ve takım arkadaşlarımızı mağdur etmemek için önkayıt yapmamıza engel olmaması gerekiyor.
    Bu post kasmayı nerden öğrendiniz kardeş bana ne yararı var orada yazan sayının ? Bu söylediğin kelime bile boş konuşanın kim olduğuna bi kanıt. SCORP LİON konuyu takip ediyorsan benim tüm postumu sıfırlar mısın lütfen böyle bi imkan varsa.

Sana doğru düzgünce 1 gün beklemekten birşey çıkmaz zaten yıllardır pvplere para döküyorsunuz yazmışım. Dur senin gibi anlayışsız bi dilde post atayım boş konuşan insan. İşini adam gibi yapsaydın da kayıtlar açıldığı zaman kaydınızı yapsaydınız serverlar dolmadan o zaman korsancı kardeşim.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Serverler açıldıkdan 1 gün sonra millet bırakmaya başladığında 3. server boş kalacak bu çok saçma bi durum 2 sunucuda toplansa userler daha mantıklı kalabalık ortam daha fazla oyun zevki.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Bu post kasmayı nerden öğrendiniz kardeş bana ne yararı var orada yazan sayının ? Bu söylediğin kelime bile boş konuşanın kim olduğuna bi kanıt. SCORP LİON konuyu takip ediyorsan benim tüm postumu sıfırlar mısın lütfen böyle bi imkan varsa.

Sana doğru düzgünce 1 gün beklemekten birşey çıkmaz zaten yıllardır pvplere para döküyorsunuz yazmışım. Dur senin gibi anlayışsız bi dilde post atayım boş konuşan insan. İşini adam gibi yapsaydın da kayıtlar açıldığı zaman kaydınızı yapsaydınız serverlar dolmadan o zaman korsancı kardeşim.
    Hocam o 1 gün bir sürü planı değiştiriyor büyük ekiplerde senin charın hazırdır eski sunucuda oynuyorsundur bu seni bağlar ama klan başkanı yada bir ekip üyesi isen çok şey değiştiriyor o 1 gün o yüzden fikrini beyan ederken bence 1 gün sorun olmaz şeklinde yaklaşımda bulunursan kimse sana boş yapıyorsun demez bir de böyle düşün istersen ?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    5. Server'ı İstiyoruz.