Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    4 de yolda

Junior Member
    This is Money Bro

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Çok garip, hep aynı kişiler aynı tarz konulara aynı yorumları yapmış. Size ne ya , server beklenileni vermezse birleştirilir neden bu kadar yaygara yapıyorsunuz anlam veremiyorum.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Çok garip, hep aynı kişiler aynı tarz konulara aynı yorumları yapmış. Size ne ya , server beklenileni vermezse birleştirilir neden bu kadar yaygara yapıyorsunuz anlam veremiyorum.
    Daha önceden aynı senaryolar 50 kere tekrarlandığı için olabilirmi? aptal değiliz steamda oldu titan açıldığında oldu açtılar açtılar sw ler patladı sonra yine aynısı olucak.

Server sunucu kapasitesi belli, alt sunucular acılması sizi neden rahatsız ediyor. Kapasite dolduysa yeni sunucu acılması gayet mantıklı. Laglı bir oyun oynamaktansa. Oyuncu bölünüyormuş sanırsın serverde 40 bin kişi aynı anda czde olsa adım atabilcek az mantık yürütün saçma sapan konular açmayın artık. Canlı yayında 20k user vardı bi o kadar da izlemeyen vardır.

Junior Member
    Asıl senin yapılanları savunman saçma.3 Server demek 3 kat fazla item girmesi demektir.Birleştir hadi düzeldi diye bir şey yok

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fwe_Wjb9zgfr View Post
    Server sunucu kapasitesi belli, alt sunucular acılması sizi neden rahatsız ediyor. Kapasite dolduysa yeni sunucu acılması gayet mantıklı. Laglı bir oyun oynamaktansa. Oyuncu bölünüyormuş sanırsın serverde 40 bin kişi aynı anda czde olsa adım atabilcek az mantık yürütün saçma sapan konular açmayın artık. Canlı yayında 20k user vardı bi o kadar da izlemeyen vardır.
    Ben de bunu savunan bir yorum yazdım zaten neden bana laf attın anlamadım
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Daha önceden aynı senaryolar 50 kere tekrarlandığı için olabilirmi? aptal değiliz steamda oldu titan açıldığında oldu açtılar açtılar sw ler patladı sonra yine aynısı olucak.
    Tekrarlansın? Bunda anormal olan ne, adamlar oyuncu kaybetmemek için 3. actı 4 ü de açmalıdır talep olursa. Ilerde boşalırsa birleştirirler bu kadar basit.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheFujin123 View Post
    Asıl senin yapılanları savunman saçma.3 Server demek 3 kat fazla item girmesi demektir.Birleştir hadi düzeldi diye bir şey yok
    Ya girsin. Ne farkeder. 6 ay sonra utc falan acıldığında zaten item girecek. Birleştir hadi düzeldi diye bir şey var.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ben de bunu savunan bir yorum yazdım zaten neden bana laf attın anlamadım

Tekrarlansın? Bunda anormal olan ne, adamlar oyuncu kaybetmemek için 3. actı 4 ü de açmalıdır talep olursa. Ilerde boşalırsa birleştirirler bu kadar basit.
    Hocam bunu bizde biliyoruz steam birleşti ne oldu uskodaki sw ler birleştide ne oldu? alayı farm server oldu pk atan düzgün yok sadece bf zamanları felankor zamanları onlarda gb kasıp siteye satan clanlar anlayacağın usko oynayan adam bir arada laglı maglı oynamak istiyor ama bu çağda 15k oyuncuyu çok rahat bir serverda barındırırsın dahada fazlada paraya kıymazlar okadar yine olan oyunculara olucak yaşadık biz yaşadık dejavu oluyoruz o kadar tecrübe var 12 yıl oldu herşeyini gördük bu oyunun. utc krowaz girdiğinde pk atan teamların %70 i gidicek pvplere ağanda yazıyorum çünkü o adamlar uğraşmaz bu işlerle saçma zaten bukadar farmın olması bu oyunda.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ya girsin. Ne farkeder. 6 ay sonra utc falan acıldığında zaten item girecek. Birleştir hadi düzeldi diye bir şey var.
    Olympia düzelmedi.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.