Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Otp numara değişikliği

Merhaba

eski ics kayitli telefon numarama erişim sağliyamiyorum

yeni telefon numarami nasil güncelliyecegim nttgame' bilet gönderdim fakat bana sms aktivasyon diye birşey yolladi istedigim bu değildi yeni telefon numarami oraya yazabilmem eski telefon numarama erişim sağliyamiyorum.

Junior Member
    Kardeşim aynı durumdayım bende. Otp yi kaydettiğim numara kapandı hatırlayamadığım için tickette atamıyorum.Yardımcı olursanız seviniriz GM ler.

Junior Member
    Aynı durum bende de var numaramı değiştirdiğim için giriş yapamıyorum oyuna

Junior Member
    bu telefon değişikliği ile ilgili ben daha önce ticket yoluyla yardım almıstım ama bu ara sıkıntı var galiba otp sorunları çözülemiyor sanki ... yeni server açılıyor bu dönemde yardım alamıyorum artık daha alsak yardımı nolcak cok merak edıyorum ama hata bizde işini sağlama al forumdan tickettan keramet bekleme yardımı unut niye risk alıyosak yeni hesap accaktık onla erken kayıt olcaktık miss :/

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hangover66 View Post
    bu telefon değişikliği ile ilgili ben daha önce ticket yoluyla yardım almıstım ama bu ara sıkıntı var galiba otp sorunları çözülemiyor sanki ... yeni server açılıyor bu dönemde yardım alamıyorum artık daha alsak yardımı nolcak cok merak edıyorum ama hata bizde işini sağlama al forumdan tickettan keramet bekleme yardımı unut niye risk alıyosak yeni hesap accaktık onla erken kayıt olcaktık miss :/
    Yoğun bir dönemden geçiliyor, bu nedenle biletlere geç yanıt verilme ihtimali vardır. Bu konuda sabırlı olmalıyız. Müşteri temsilcisinden yanıt gelmeden biletinizi güncellemeyin ya da yeni bilet göndermeyin. Sıranızı sona taşımayın lütfen.

Junior Member
    biz de empati yapıyoruz gereğince bekliyoruz ama 2 sene sonra yeni server acılıyor biz yeniden oynamak için heveslenmişiz geri dönmüşüz bir otp telefon numarası değişikliği yapılamıyor kaç gündür bizim için ben ne anladım bu işten bana mı çalışıyor insanlar veya benmi bir yogunluk olusturdum simdi ama oyuna giremeyen benim herkes cok yogun ben oyuna giremiyorum otp de numaram degısmedıgı ıcın 3 gundur ...

Junior Member
    JUL-323-47496 şu ticket a bi yetkili baksın artık ya oyuna girelim bizimde işimiz gücümüz var belli saatlerimiz var oyuna ayırdığımız esir olduk 3 gündür bekliyoruz basında yetişcez inş diye de nafile sw acıldı 1 gün oldu nerdeyse ya bız hala cevap beklıyoruz