Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Twitch yayınlarını izlerseniz bunun cevabı neredeyse her yayında veriliyor. Hatırlatmak gerekirse, exp boss etkinliğinde sorun olduğu için yapılamıyor. Bu durum yapımcıya iletildi ve düzeltilmesi bekleniyor.

Ben de Ares sunucusunda oynayan bir oyuncuyum, oyuncu gözüyle cevaplamak gerekirse uzun zamandan beri reb5 %100'um hani senin bu isteğin gerçekleşse ben dahil bir çok oyuncunun yine işine yaramayacaktır. Eski sunucularda oynayan oyuncular olarak reb10, yeni harita ve moblara ihtiyacımız var.
    2 haftadir gelecek guncelleme areste mitril mi kascan

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Parası olmayanlar, ezik karakterle oynamayı sevenler mutlu oluyor yeni sunucu açılınca. Başka birşey yok ki, 5-6ay takılıp gidiyor oyuncuların %70i . Aynı kısır döngü her yeni sunucu da. İtemli takılanlar eski sunucudan yeni sunucuya geçerken boşu boşuna bir sürü masraf ediyor. Her yeni sunucunun ömrü bana göre krowaz, holy,utc bu güncellemeler gelene kadar. Onlar geldikten sonra diğer sunuculardan farkları kalmıyor.
    Last edited by Arthas__; 01-19-2019 at 03:41 AM.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Twitch yayınlarını izlerseniz bunun cevabı neredeyse her yayında veriliyor. Hatırlatmak gerekirse, exp boss etkinliğinde sorun olduğu için yapılamıyor. Bu durum yapımcıya iletildi ve düzeltilmesi bekleniyor.

Ben de Ares sunucusunda oynayan bir oyuncuyum, oyuncu gözüyle cevaplamak gerekirse uzun zamandan beri reb5 %100'um hani senin bu isteğin gerçekleşse ben dahil bir çok oyuncunun yine işine yaramayacaktır. Eski sunucularda oynayan oyuncular olarak reb10, yeni harita ve moblara ihtiyacımız var.
    Sonuç hayal kırıklığı Ares 1 aydır canlanmıştı 22 sinden sonra göreceğiz. Eski sunuculara reb 10 gelmesi şart. Yoksa 6 aylığına da olsa kendi serverini bırakıp gidecekler olur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Sonuç hayal kırıklığı Ares 1 aydır canlanmıştı 22 sinden sonra göreceğiz. Eski sunuculara reb 10 gelmesi şart. Yoksa 6 aylığına da olsa kendi serverini bırakıp gidecekler olur.
    Ben bugüne kadar bir çok yeni sunucu açılışı gördüm ve hiçbir zaman yeni sunucuya geçip oynayayım diye düşünmedim. Evet dalgalanmalar olmuyor değil ama bir müddet sonra kemik kadro ya da aradığını bulamayanlar yeniden eski oynadıkları yere ya da yerlere geri dönüyorlar diye düşünüyorum. Bana kalırsa reb10 öyle ya da böyle bir şekilde gelecek ama benim oyuncu olarak beklentim yeni harita ve moblardan sonra gelmesidir. Bu şekilde gelirse gideceğimiz spotlar belli ve kısıtlı olacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ben bugüne kadar bir çok yeni sunucu açılışı gördüm ve hiçbir zaman yeni sunucuya geçip oynayayım diye düşünmedim. Evet dalgalanmalar olmuyor değil ama bir müddet sonra kemik kadro ya da aradığını bulamayanlar yeniden eski oynadıkları yere ya da yerlere geri dönüyorlar diye düşünüyorum. Bana kalırsa reb10 öyle ya da böyle bir şekilde gelecek ama benim oyuncu olarak beklentim yeni harita ve moblardan sonra gelmesidir. Bu şekilde gelirse gideceğimiz spotlar belli ve kısıtlı olacaktır.
    Reb10 gelirse Reb5 %100 olup bekleyen arkadaşlar için iyi. Benim söylediğim etkinlikler yapılırsa yeni başlamayı düşünen oyuncular için de iyi. Sonuçta herkes yeni server sevmiyor. Belki adam diezde kendi nickiyle kendi karakterini kasmak istiyor. İtem fiyatları uygun expte sıkıntı yaşamak istemiyor. Yapıcak 8 itemini geçicek expe rahat rahat ölmeden exp kasıcak. Böyle etkinliklerle de daha hızlı lwl alıp itemlerini yükseltecek.

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Diez gerçekten kötü halde. Acilen birleşme ihtiyacı var gibi.
    ares olarak bizimle birleşir misiniz ?

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by White_Troll View Post
    ares olarak bizimle birleşir misiniz ?
    Evet evet evet

Sayın yetkililer Ares, Diez' siz yapamıyormuş. Duyurulur.

İlla exp boss değil başka birşeyler daha yapılamaz mı eski serverlere????

Exp event yapın birşey yapın exp kasamıyoruz..!!!!!!!!!!

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Yeni server açıldığı gün 1-2 GM'de sırayla bu sunucularda etkinlik yapabilir illa yayın açmaya gerek yok. Zaten ne oluyorsa o yayınlar yüzünden oluyor millet mülteci gibi serverları dolaşıyor coin derdinden.