Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Hybrid View

Lightbulb Sayaç eski sunucular için fiyasko..!!!

Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar.

Sayaç geldi ve bitti. Sonuç olarak yeni serverler ve czdeki bazı güncellemeler geleceği söylendi. Fakat bu eski sunuculardaki oyuncular için pek birşey ifade etmiyor.

GM ekibinden istedğim. Eski serverinde oynamaya devam eden ve exp kasanlara ithafen EXP BOSS event yapmalarıdır. Bunun denemesi Olympia sunucusunda yapılmıştı. Sonuçları olumluysa lütfen biz eski sunucularda oynayan oyuncular için bu eventi yapın. Sayaçtan 1 2 gün önce Diez serverine başladım ama sayaç resmen expi bitirdi serverde. Sizlere güveniyorum. Exp için birşeyler yapacağınıza inanıyorum.

Olumlu ya da olumsuz cevabınızı bekliyorum lütfen görmezden gelmeyin sayın GM ekibi. Teşekkürler İyi Günler..!!

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Diez gerçekten kötü halde. Acilen birleşme ihtiyacı var gibi.

Senior Member White_Troll's Avatar
    Nickname
    DragonEye
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Diez gerçekten kötü halde. Acilen birleşme ihtiyacı var gibi.
    ares olarak bizimle birleşir misiniz ?

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by White_Troll View Post
    ares olarak bizimle birleşir misiniz ?
    Evet evet evet

Sayın yetkililer Ares, Diez' siz yapamıyormuş. Duyurulur.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bizim gibi normal bulunduğu serverda devam edecek oyuncular umurlarında değil dostum 3 tane farm serverı açtılar eski sunuculardaki expti pkydı bunlar adamların umrunda olan şeyler değil daha çok yeni serverlarda yiyecekleri kaymağın keyfiyle kendinden geçmiş haldeler şu an.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    yeni serverı niçin istiyorlar ? deli gibi cz de pk atmak içinmi , eğlenmek içinmi ? öğrenciler harçlıklarını çıkarır , %80 i ticaret için geçiyor . eski serverlar boşalacak .budurum zaten beklenendi. chas zaten pahalı eski serverlara girerseniz konple farm yapıldığını görürsünüz . ufak bir espiri , çok şükür kötü günleri atlattık , şimdi sırada daha kötü günler var
    [PHP][/PHP]

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation

Birleşim Olmalı Gordion Kimle Birleşirse Birleşin Adı Logos Olarak Devam Etmeli, Ayrıca Yeni Server Geldikten Sonra Eski Sunucular Sıra Sayarsa Kaybeden Oyuncular Olmaz Orası Bir Gerçek En Eski Oyuncu Dahi Bırakacaktır.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Olaya bir de şu açıdan bakın yaklaşık 2 senedir server gelmiyor. Oyunu uzun zamandır oynamayan bir kesim afişlerden sayaçtan haberi olunca başlama kararı aldı ve +9 +3lerin olduğu bir servera başlamaktansa sıfırdan bir servera başlangıç yapmak çok daha cazip geldi.

Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Olaya bir de şu açıdan bakın yaklaşık 2 senedir server gelmiyor. Oyunu uzun zamandır oynamayan bir kesim afişlerden sayaçtan haberi olunca başlama kararı aldı ve +9 +3lerin olduğu bir servera başlamaktansa sıfırdan bir servera başlangıç yapmak çok daha cazip geldi.
    Hocam ben zaten başlayanlara birşey demiyorum. Tercihleri bu yöndedir saygı duyuyorum. Benim derdim eski serverde oynayan playerların gönlünü hoş tutmak amaçlı bi adım atılması. Görüyorum normal boss etkinliği yapıyorlar. Zaten bu swlerde millet takıları nirvanaya çıkartmış. Boss event yapılacağına EXP BOSS event yapılsın. Serverlerdeki herkes reb5 olan adam bile o etkinliği kaçırmak istemez. Ama boss event açıkçası benim ilgimi çekmiyor...

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IWitness View Post
    Hocam ben zaten başlayanlara birşey demiyorum. Tercihleri bu yöndedir saygı duyuyorum. Benim derdim eski serverde oynayan playerların gönlünü hoş tutmak amaçlı bi adım atılması. Görüyorum normal boss etkinliği yapıyorlar. Zaten bu swlerde millet takıları nirvanaya çıkartmış. Boss event yapılacağına EXP BOSS event yapılsın. Serverlerdeki herkes reb5 olan adam bile o etkinliği kaçırmak istemez. Ama boss event açıkçası benim ilgimi çekmiyor...
    Exp boss konusunda sonuna kadar haklısın. Ancak serverlarda problemler yaşanıyormuş. Umarım kısa sürede bir düzene koyarlar ve 2 3 ayda bir yaparlar. Eski serverlarda exp kasmak bir hayli zor reb kasıcaklar için kolaylık olur.