Results 1 to 7 of 7

Promo kodlsr hakkında

Ben ve 2 arkadaşım uskoda en son 2011 falan senesinde oynadık şimdi tekrar başlayacağız ama oyuna kayıtlı telefonumuz yoktu olanın da hattı iptal şimdi eski oyunculara promo kod gelecek ama biz de eski oyuncuyuz bize gelmeyecek bu şekilde olan binlerce insan vardır eminim ki
    Moderatör arkadaşlardan ricam lütfen konuyu üst makama iletin başka forumda da bu konudan yakınmalar gördüm
    Hedef kitleniz tüm eski oyuncular mı yakın zamanda bırakmış eski oyuncular mıydı ki böyle bir fırsat eşitsizliği oldu

Senior Member
    hedef kitle eski olsada adamlar o zmn sms ve otp yapmadı bende dahil keske yeni hesaplarada werilse geri dönüş odulleri

Ben 7 8 oynamıyorum belki de daha fazla şimdi bir heyecan ile başlayacağız ancak ilk dakikadan böyle bir fırsat eşitsizliği oldu

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Eşitsizlik nerede onu anlamadım Promo kod etkinliğinde "Emektar şövalyeler" ibaresi var. Kusura bakmayın ama 8 9 yıldır oynamayan birisi hangi emekten bahsediyor ? Herkese verilen bir ödül olursa oyuna ara vermeden oynamış onca adam demeyecek mi " hayırdır kardeş biz devamlı oyun oynadık emek verdik hiç emek vermeyip pvplere kaçmış adamlarla aramızda hiç mi fark yok ? " diye ?

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Eşitsizlik nerede onu anlamadım Promo kod etkinliğinde "Emektar şövalyeler" ibaresi var. Kusura bakmayın ama 8 9 yıldır oynamayan birisi hangi emekten bahsediyor ? Herkese verilen bir ödül olursa oyuna ara vermeden oynamış onca adam demeyecek mi " hayırdır kardeş biz devamlı oyun oynadık emek verdik hiç emek vermeyip pvplere kaçmış adamlarla aramızda hiç mi fark yok ? " diye ?
    Kimin ne kadar emek verdiğini oradan nasıl tayin ettiniz ki? Mantığınıza göre 2004 - 2011 yılları arasında oynamış birine göre 2016 2018 yıllarında oynamış biri daha emektar o halde? Herkes mi 2004'ten bu yana oynuyor? 2015 yada 2016 yılında başlayan adam bile promo alacak

Bari telefona değil de maile gönderilse

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lun_wkty9xcB View Post
    Kimin ne kadar emek verdiğini oradan nasıl tayin ettiniz ki? Mantığınıza göre 2004 - 2011 yılları arasında oynamış birine göre 2016 2018 yıllarında oynamış biri daha emektar o halde? Herkes mi 2004'ten bu yana oynuyor? 2015 yada 2016 yılında başlayan adam bile promo alacak
    Evet alacak çünkü o adam aktif bi oyuncu. Yıllar önce oynamış bırakmış bi adam değil. Bak bırakmış yani emek vermeyi kesmiş. Bu bir oyun. Oyundan "ya bu adam 2005'te oynuyordu şuna bi güzellik yapayım" gibi vefa gösterisi mi bekliyorsun ? Ki o tarihlerde oynadığın bile belli değil