Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Account Creation Abuse Hatası bomboş charlar

merhabalar 5 account açtım ve bilmiyordum 1 pc den bu kadar account açılacağını arkadaşlarımada açtım onlar daha sonra şifrelerini değiştiriceklerdi ama dün forumda rastgele gördüğüm bi konu üzerine bende charlara denedim ve account creation abuse hatası aldım ve bu accountların tamamı boş olsa bile hepsi NttNow uygulamasına kayıtlı lütfen yardımcı olun başka birilerinden numara vs vs dilenmeyelim charlarımızı riske atmayalım ticket attım hala cevap yok yardımınızı bekliyorum herhangi bi illegaliteye bulaşmadım kontrol edebilirsiniz.
    accountlar pek umrumda değil ama nttnow numaralar gidiyor herkezin
    özelden isterseniz IDleri atabilirim.

ticket ID HNO-549-85681

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle destek biletine gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. En geç 72 saat içerisinde biletlere yanıt gelmektedir. Bu süreçteyken müşteri temsilcisinden yanıt gelmeden cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde sıranızı sona taşımış olur ve daha geç yanıt almanıza neden olur.

Ek olarak hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Bu nedenle gün hesaplaması yaparken hafta sonunu dahil etmeyin.

İyi forumlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle destek biletine gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir. En geç 72 saat içerisinde biletlere yanıt gelmektedir. Bu süreçteyken müşteri temsilcisinden yanıt gelmeden cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde sıranızı sona taşımış olur ve daha geç yanıt almanıza neden olur.

Ek olarak hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Bu nedenle gün hesaplaması yaparken hafta sonunu dahil etmeyin.

İyi forumlar.
    dostum rutin cevaplardan bıktık ezberledik artık biliyoruz hafta sonu kapalı pazarteside cevap vermediler diyelim boşa mağdur oluyoruz bomboş account neden banlanır ya ister 5 tane açtım diye oyunda karakter bile oluşturmadık charlarla nttnow dan kayıt olduk sonra baktık block Account creation abuse diyor 2dk sürmücek belki sesimizi burdan duyarlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forum üzerinden konu açmanız süreci hızlandırmayacak. Hesap açmanın da bir sınırı vardır. Bu nedenle yaşadığınız hesap problemini forumdan, discorddan değil, bilet üzerinden iletişim kurduğunuz müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Forum üzerinden konu açmanız süreci hızlandırmayacak. Hesap açmanın da bir sınırı vardır. Bu nedenle yaşadığınız hesap problemini forumdan, discorddan değil, bilet üzerinden iletişim kurduğunuz müşteri temsilcisi yardımcı olacaktır.
    anladım kardeşim işte bilmiyorduk hesap açma sınırını bilgilendirmen için teşekkür ederim bakalım belki %1 ihtimal bi yetkili görür işimiz hızlanır teşekkürler yanıtın için

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    @CluTaah; buraya bakarmısın lütfen

Junior Member
    Erken ön kayitla üye oldum,yani anlamiyorum iş yerinden şimdi girmeyi deniyoruz hepsi " account creation abuse" ilgilenirseniz sevinirim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    22.01.2019 00.44 de tam 96 saat olucak hafta sonu dahil hala bekliyoruz.

ferhatserhat2 ///// serhatferhat2 ID' li charlarımız açılmıyor Account Creation Abuse HATASI ALIYORUZ YARDIM EDİN !!!

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yav şu hata sayesinde multiciler farklı telefon vs kullanarak nttnow engelini aşsa bile ne güzel eleniyor yeni serverlardan oh