Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

P10r5t kayıt kapanması!!!!!!!!!!

Bir iş yapıyorsunuz ama düşünmeden yapıyorsunuz.İnsanlar preminum alıyorsa istediği servera girer .Clanın yarısı kayıt alamadı zorla insanları niye bir yere yönlendiriyorsunuz.Çoğu team de bu sıkıntı var çözülmesi gerek.

Senior Member
    Başlığın daha çok ünlem işaretine ihtiyacı var. Konunun ehemmiyetini yeterince anlatamamış

Senior Member Savas3725's Avatar
    1 gün geç başlarsınız bişey olmaz.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ön kayıt için belli bir kapasite olacağı söylenmişti. Kapasite, yüksek ihtimal çok fazla yığılma olmaması için yapıldı. 2 senedir yeni server açılmıyor ve bir dünya reklam yapıldı, gelecek insan sayısını sen tahmin et.

Erken kayıt yapmalıydınız.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Ön kayıt için belli bir kapasite olacağı söylenmişti. Kapasite, yüksek ihtimal çok fazla yığılma olmaması için yapıldı. 2 senedir yeni server açılmıyor ve bir dünya reklam yapıldı, gelecek insan sayısını sen tahmin et.

Erken kayıt yapmalıydınız.
    erken kayıt yapılıyor zaten suanda 3 gün 7 saat i var bu saat içinde kapanması sıkıntı diyor arkadaş yani mantıken bu saat içinde kapanması problem yaratır. o saat bittiğinde erken kayıt yapmayanlar 1 gün sonra girebilir bu normal

Senior Member iVibe's Avatar
    Topluca diğer servera geçin siz de. Server 23ünde açılıyor 22sinde önkayıtlılar girecek nesini anlamıyorsunuz. Önkayıtta sınırsız kişi kaydolabilse önkayıtın ne anlamı var?

Senior Member
    Quote Originally Posted by iiAleky View Post
    erken kayıt yapılıyor zaten suanda 3 gün 7 saat i var bu saat içinde kapanması sıkıntı diyor arkadaş yani mantıken bu saat içinde kapanması problem yaratır. o saat bittiğinde erken kayıt yapmayanlar 1 gün sonra girebilir bu normal
    Yayını izlemiş olsaydın bilirdin ki serverlardan birinin ya da serverların her ikisinin birden erken kayıtlarının kapasite durumuna göre durdurulabileceği söylenmişti. Yayında söylenen gerçekleşmiş. Normalin dışında bir şey yok.

Junior Member
    Böyle konu açanların hepsine yorum yapacağım.
    Çok iyi olmuş bu kontenjan işi. Değilse server açılınca herkes çile çekecekti. Sürekli lag olacaktı. Tebrik ediyorum yönetimi. Bu kontenjanların kalıcı olmasını temenni ediyorum. En azından 1 ay kalıcı olsun ki iki server dengeli olsun. Bu şekilde herkes tek servera yöneliyor. Akara manes faciasını bir kez daha yaşamayalım. Hatta bana kalırsa ekipleri random olarak serverlara atmak lazımdı. Mesela 20 30 kişilik bi ekip var hepsi sisteme kayıt olurken gruplarının geçici bir ismini verecek. Bu gruptaki arkadaşlar iki serverdan birine random alınacak. İsterse 120 kişi olsunlar. Amaçları aynı serversa bu şekilde aynı servera girsinler. Değilse herkes nerde yoğunluk varsa oraya gidecek parayı kırmak için

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iiAleky View Post
    Kayıtlar kapanmadı zaten, sadece P10R5T olan server için kapasite doldu. Ben de diyorum ki, bunu söylediler yayında, kalabalık ekipler elini çabuk tutacaktı.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Topluca diğer servera geçin siz de. Server 23ünde açılıyor 22sinde önkayıtlılar girecek nesini anlamıyorsunuz. Önkayıtta sınırsız kişi kaydolabilse önkayıtın ne anlamı var?
    önkayıt anlamı şudur dostum sana erken erişim için bir tarih aralığı verilir atıyorum 19 ocak 21 ocak arası 2 gün bu tarihlerde kayıt olanlar bir takım ödüllere erken oyun erişimine sahip olur. Burda ki olay ise şu verilmiş tarih bitmeden bir sunucunun kayıtlara kapatılması.