Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Eslant günlük quest görevi neden yok?

Evet sayın yönetim;
    Satılamayan birşey neden kapalı ?
    Ne Sebeple armor veya item alamıyoruz ? High clas itemlerin ilk ay kaç yüz tl olduğu ortada.
    Sakıncası neydi de kapalı olacak ?
    İtemcilere para kazandırmayalım sayın yönetim . Quest ilk günden alınabilsin trina çeker basarız yeter ki itemcilerin eline düşürmeyin.
    Last edited by P4L4; 01-18-2019 at 02:20 PM.

Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Evet sayın yönetim;
    Satılamayan birşey neden kapalı ?
    Ne Sebeple armor veya item alamıyoruz ? High clas itemlerin ilk ay kaç yüz tl olduğu ortada.
    Sakıncası neydi de kapalı olacak ?
    İtem satmak yasak yani itemin tl değeri yoktur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bgrdstn1 View Post
    İtem satmak yasak yani itemin tl değeri yoktur.
    Nesi yasak ya çatır çatır raptorlar shardlar satılacak ilk ay.
    En azından quest basardık trinamıxı çeker 7 yapar takılırdık . High clas iteme para verilmez. Bence ilk gündeb quest yapılması lazımdı item satışının önüne geçilirdi.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Nesi yasak ya çatır çatır raptorlar shardlar satılacak ilk ay.
    En azından quest basardık trinamıxı çeker 7 yapar takılırdık . High clas iteme para verilmez. Bence ilk gündeb quest yapılması lazımdı item satışının önüne geçilirdi.
    Dediğin şeyler diğer serverlerde var, o zaman bi yeni server anlamı kalmıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Dediğin şeyler diğer serverlerde var, o zaman bi yeni server anlamı kalmıyor.
    Aynen katılıyorum. Yeni server olmasının bir anlamı olması lazım. Shell 7 set dizdiğinde sevinmen lazım bir yerde. Yoksa herkese trade edilemiyor diye holy 7 set versinler, olsun bitsin bu iş.

Senior Member iVibe's Avatar
    İlk başlarda chitin fp gibi şeyler değerli olur gidip de mytrill gibi krowaz yavrusu itemin aktif olmasını beklemeniz saçma. Eski serverlarda aktif orda oynayabilirsiniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    İlk başlarda chitin fp gibi şeyler değerli olur gidip de mytrill gibi krowaz yavrusu itemin aktif olmasını beklemeniz saçma. Eski serverlarda aktif orda oynayabilirsiniz.
    Satılamayan şeylerden niye korkuyosunuz ? Yoksa item al sat yaptığınız için mi korkunuz ?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Satılamayan şeylerden niye korkuyosunuz ? Yoksa item al sat yaptığınız için mi korkunuz ?
    Kardeşim bahsettiğin görev +7 atıyor. Satılması ya da satılmaması önemli mi sence? Hangi görevden neyi +7 atmış şimdiye kadar? Item kiralama bile kapalı, uzun süre etkinlik yapılmayacak, yayından gelen exp artışı bile yeni serverlara yansımayacak dengeler bozulmasın diye, sen günlük görev diyorsun. Mantıklı mı sence?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Kardeşim bahsettiğin görev +7 atıyor. Satılması ya da satılmaması önemli mi sence? Hangi görevden neyi +7 atmış şimdiye kadar? Item kiralama bile kapalı, uzun süre etkinlik yapılmayacak, yayından gelen exp artışı bile yeni serverlara yansımayacak dengeler bozulmasın diye, sen günlük görev diyorsun. Mantıklı mı sence?
    Parası olan 7 raptor 7 shard basacak yada alacak. Parası olmayanlar ??? Kurnazlık seziyorum ben bu işten

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Parası olan 7 raptor 7 shard basacak yada alacak. Parası olmayanlar ??? Kurnazlık seziyorum ben bu işten
    Kardeşim parası olan switch premium çekip komple kar edecek, parası olan full pus yapıp senden güçlü de olacak, parası olan dediğin gibi item da basacak.

Hatta sana bir sır daha vereyim, parası olanın daha da fazla parası olacak. Sezdiğin kurnazlık doğru, çünkü Dünya bu şekilde.

Umarım anlatabilmişimdir.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.